OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Szczepionki przyjeżdżają dzisiaj do Ostrowa

Dziś do ostrowskiego szpitala przyjedzie pierwsza partia szczepionek przeciwko COVID-19 wywoływanej przez koronawirusa SARS-CoV-2. Z nieoficjalnych informacji wynika, że ma to być około 150 sztuk szczepionek. Jako pierwsi zostaną zaszczepieni zapisani na listę medycy. 

Pierwsze trzy osoby to po jednym przedstawicielu środowiska lekarskiego, pielęgniarskiego i ratowników medycznych.

16 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ściema
3 miesięcy temu

Zocha.nie pomylili.Po prostu to byly efekty uboczne ale ciemnemu ludowi podali w mediach ze pomylili dawkowanie..To są Niemcy ,oni nawet z II Wojny Swiatowej usiłują wybrnąć medialnie.

Zocha
3 miesięcy temu

A w. Niemczech pomylili dawki

Justyna.
3 miesięcy temu

I do dino dziś była dostawa surowej polskiej

DAMIAN
3 miesięcy temu

teraz szczepcie tych którym media i pis zrobił sieczkę w głowie i od marca siedzą w domach jak szczury
to wasz elektorat więc ich zaszcszczepcie bo oni tym co chcą żyć normalnie nie dają żyć

tatoo
3 miesięcy temu

Jeśli przeciwko koronawirusowi nie zaszczepi się dwie trzecie Włochów, konieczne może być wprowadzenie obowiązku szczepień – uważa wiceminister zdrowia Pierpaolo Sileri. Jego zdaniem antyszczepionkowcy wśród lekarzy to porażka systemu ich kształcenia. Dyskusję na temat hipotezy wprowadzenia obowiązku szczepień, zwłaszcza wśród pracowników służby zdrowia, wywołały doniesienia z niektórych placówek medycznych i opieki społecznej. Jako szczególnie rażący podaje się przykład 85 domów opieki dla osób starszych w mieście Pawia w Lombardii, gdzie gotowość przyjęcia preparatu przeciwko koronawirusowi wyraziło 20 proc. ich personelu.

Arcik
3 miesięcy temu

Może by tak przebadać te szczepionki , ? bo Niemcy od dzisiaj wstrzymali szczepienia, kilkanascie tysiecy szczepionek , bez użyteczne do wyrzucenia , z powodu przechowywania w zlej temperaturze, Baadają kolejne dostawy . narazie nikogo od dzisiaj nie szczepia , W Niemczech wszystko wstrzymane

Miras
3 miesięcy temu

To prawda ,czy rząd PISU , potrafi mówić prawde ? Nie potrafią ,mówić prawdę ciagle same kłamstwa. Nie ufam temu rzadowi ,
I nigdy juz na nikogo z PISU nie zaglosuje .Polske zadłużyli na miliardy , ale rząd w tym temacie milczy .Jeszcze trochę i niedługo ten rząd sie skończy. Oj beda sie tłumaczyć ze swojej niegospodarności . Wyrzucanych pieniędzy w bloto , a to z naszych cięzko wypracowanych podatków od. pensji .

Kajtek
3 miesięcy temu

A GDZIE SA SZCZEPIONKI NA ZWYKŁĄ GRYPE ? TYLE RZĄD SIE NAGADAŁ NAOBIECYWAŁ ,JESIENIĄ BYŁO TYLE GADANIA NA TEMAT SZCZEPIONEK NA GRYPE , I CO ? TEN RZĄD TO KŁAMCY , TYLKO POTRAFIĄ KŁAMAĆ I DUŻO GADAĆ BEZ POKRYCIA, ZWŁASZCZA TEN OD MORDY I KANALII , DO DZISIAJ SZCZEPIONEK NIE MA NA GRYPE .TO TRZEBA MIEĆ TUPET ŻEBY TAK BEZCZELNIE LUDZIOM WCISKAĆ MAKARON NA USZY I KŁAMAĆ. TYLKO RZĄD PISU POTRAFI . KLĘCZĘC PRZED OŁTARZEM I CYGANIĆ TO ICH DOMENA. .

Matys
3 miesięcy temu

Chyba tylko na tą czekali szczepionkę bo na grypę w tym roku nie było w Ostrowie wcale.

Matys
3 miesięcy temu

To trzeba szybko PIS wszczepić,

16
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x