Szczepionki przyjeżdżają dzisiaj do Ostrowa

Udostępnij
Tweet

Dziś do ostrowskiego szpitala przyjedzie pierwsza partia szczepionek przeciwko COVID-19 wywoływanej przez koronawirusa SARS-CoV-2. Z nieoficjalnych informacji wynika, że ma to być około 150 sztuk szczepionek. Jako pierwsi zostaną zaszczepieni zapisani na listę medycy. 

Pierwsze trzy osoby to po jednym przedstawicielu środowiska lekarskiego, pielęgniarskiego i ratowników medycznych.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Bus zapalił się po wypadku (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

16 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ściema
2 lat temu

Zocha.nie pomylili.Po prostu to byly efekty uboczne ale ciemnemu ludowi podali w mediach ze pomylili dawkowanie..To są Niemcy ,oni nawet z II Wojny Swiatowej usiłują wybrnąć medialnie.

Zocha
2 lat temu

A w. Niemczech pomylili dawki

Justyna.
2 lat temu

I do dino dziś była dostawa surowej polskiej

DAMIAN
2 lat temu

teraz szczepcie tych którym media i pis zrobił sieczkę w głowie i od marca siedzą w domach jak szczury
to wasz elektorat więc ich zaszcszczepcie bo oni tym co chcą żyć normalnie nie dają żyć

tatoo
2 lat temu

Jeśli przeciwko koronawirusowi nie zaszczepi się dwie trzecie Włochów, konieczne może być wprowadzenie obowiązku szczepień – uważa wiceminister zdrowia Pierpaolo Sileri. Jego zdaniem antyszczepionkowcy wśród lekarzy to porażka systemu ich kształcenia. Dyskusję na temat hipotezy wprowadzenia obowiązku szczepień, zwłaszcza wśród pracowników służby zdrowia, wywołały doniesienia z niektórych placówek medycznych i opieki społecznej. Jako szczególnie rażący podaje się przykład 85 domów opieki dla osób starszych w mieście Pawia w Lombardii, gdzie gotowość przyjęcia preparatu przeciwko koronawirusowi wyraziło 20 proc. ich personelu.

Arcik
2 lat temu

Może by tak przebadać te szczepionki , ? bo Niemcy od dzisiaj wstrzymali szczepienia, kilkanascie tysiecy szczepionek , bez użyteczne do wyrzucenia , z powodu przechowywania w zlej temperaturze, Baadają kolejne dostawy . narazie nikogo od dzisiaj nie szczepia , W Niemczech wszystko wstrzymane

16
0
Napisz co o tym sądziszx