Zabrano jej dziecko. Interwencja na Paderewskiego

Rodzinny dramat rozegrał się w nocy ze środy na czwartek w jednym z bloków przy ulicy Paderewskiego. Powodem był telefon kobiety, która poinformowała służby o samobójczych myślach. W takiej sytuacji podjęto decyzję o namierzeniu kobiety i przekazaniu jej do lekarza specjalisty, który zweryfikuje jej stan psychiczny.

Okazało się, że ok. 30-letnia kobieta mieszka z kilkuletnim dzieckiem. Ponieważ kobieta musiała zostać przewieziona do szpitala, ktoś powinien się zaopiekować dzieckiem. Policjanci podjęli próby dotarcia do członków rodziny. Ponieważ działania nie przyniosły spodziewanych rezultatów, dlatego zdecydowano się powiadomić służby odpowiedzialne za tzw. rodziny zastępcze. Przedstawiciel jednej z nich dotarł na miejsce i zabrał dziecko. Nie trzeba nikomu mówić jak wielki był to stres dla dziecka.

POLECANE NEWSY
14 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
alfonsinio
1 rok temu

do jas .kto ci broni od rana na laweczce pic!

Prezes
1 rok temu

To było interwencyjne odebranie dziecka a nie co u nas gdzie nie było zagrożenia zdrowia i życia dla dziecka

Czarna
1 rok temu

Ciekawe jakie byłyby komentarze gdyby zostawiono dziecko w domu. I tak źle i tak niedobrze
. Najważniejsze jest chyba jednak bezpieczeństwo dziecka.

Kacha
1 rok temu

Bardzo żenujące komentarze. Nie wiem czy komentujący są świadomi ale artykuł to zawsze część prawdy bo nawet jeśli będzie super szczegolowy nie przedstawi całej sytuacji . Po drugie bardzo śmieszne są komentarze o pracownikach socjalnych, ich braku pomocy… etc. Rozmawialiście z nimi Państwo komentujący ? No nie ! Niestety ! Kobieta jest niewydolna wychowawczo skoro dzieci zostały zabezpieczone więc dlaczego wina obarczany jest ktoś kto próbuje sytuację ratować ? Dla mnie nielogiczne . Myślę że trzeba im podziękować za ciezka pracę jaką wykonują i przeprosic za komentarze .

Pietro
1 rok temu

Do afro jezeli widziałes/as ze dzieci zamyka na balkonie i zostawia je same, zas w pokoju sie gzi to czemu niedzwoniłes/as na Policje albo do dzielnicowego co robi z dziecmi narazając je na niebezpieczenstwo utraty zdrowia i życia!!!!!!!! Tylko teraz potrafisz wystawic opinie negatywną nieznając przyczyn takiej decyzji na którą ta osoba sie zdecydowała a jeżeli ktos siedzi na ławce latem to jest źle ,sądze że na to ławki są aby sobie usiąsć przed domem a jeżeli chodzi o 500+ to nalezy powiadomic instytucje która te pieniądze zagwarantowała a nie miec pretensji do osób które ten zasiłek pobierają!!!!!!

Do ....
1 rok temu

To szkoda, ze posiadajac informacje i znajac sytuacje nie zrobil Pan/ nie zrobila Pani nic zeby pomoc chocby dzieciom… Najlatwiej sie przygladac z boku i jeszcze nasmiewac…

.....
1 rok temu

Przecież to totalna patologia cały dzień na ławce przed blokiem jak było ciepło. Dzieci samopas biegały cały dzień. Każde z innym facetem też takim jak ona. Tylko na te dzieci krzyczała i biła A nawet kiedyś o 3.30 uciekała z nimi z mieszkania do kolejnego faceta i wszyscy w piżamach. Przecież ta ***** potrafiła zamknąć dzieci na balkonie żeby się gzìć w mieszkaniu z facetem. Patologia te dzieci będą miały lepiej w innej rodzinie. Bo pracownik socjalny do tej pory nic nie zrobił.

Afro
1 rok temu

A może ulga dla dziecka?

Jola
1 rok temu

Szkoda mi tej kobiety ale teraz przynajmniej ktoś się nią zajmie i jej pomoże. Szkoda, że innym tak nie chcecie pomagać rozwiązać bardzo podobnego problemu tylko policja raczy stwierdzić, że to są sprawy rodzinne i nie mogą się wtrącać. Później tylko komentujecie dlaczego nie szukało się pomocy, a my pukamy do wielu drzwi. Każde są zamknięte.

Jaś
1 rok temu

Pytacie o ojca 🙂 Nie macie wyobraźni jaka tam jest patola. Walą się wszyscy po kolei.
Chleją, szkoda dzieci.
500+ sponsoruje te wojaże rękami pracujących. Od rana ławeczka, piwko, a wy do pracy 🙂

14
0
Napisz co o tym sądziszx