Rodzice Marcela przekazali niezłą informację

Niezłe wieści przynoszą rodzice małego Marcela z Krotoszyna. Są po pierwszych rozmowach z lekarzami i Ci wstępnie zakwalifikowali chłopca na radioterapię we Wrocławiu. Ostateczna decyzja zapadnie po przeprowadzeniu rezonansu.

+

Problemem przy radioterapii jest młody wiek Marcelka. Ma dopiero 18 miesięcy, a przy dzieci poniżej drugiego roku życia nie zawsze stosuje się radioterapię. Marcel od 4 miesiąca życia zmaga się z guzem mózgu. Walka jest niczym wejście na Mount Everest, ale chłopiec może liczyć na olbrzymią pomoc ze strony nieznanych mu osób, a także duże zaangażowanie rodziców.

Przypomnijmy, że Marcel przeszedł już leczenie w Stanach Zjednoczonych Ameryki, którego koszt wyniósł około 4 milionów zł. Młody pacjent spędził wówczas 183 dni. Efekty były super, ponieważ według zapewnień tamtejszych lekarzy, guz zniknął. Niestety po 4 miesiącach guz wrócił i potwierdziły się przerzuty.

W niedzielę 15 listopada rodzice wraz z Marcelkiem jadą do szpitala, ponieważ udało się lekarzom załatwić rezonans kontrolny główki i kręgosłupa.. wstępnie Marcel zakwalifikowany na radioterapię we Wrocławiu! Lekarze muszą dokładnie doprecyzować szczegóły, wiec dowiemy się wszystkiego w poniedziałek! – informują rodzice.

Nam wszystkim pozostaje wysyłać pozytywną energię by Mały Wojownik dostał kolejną szansę na wygranie tej wojny.

CZYTAJ  Przeżyli ze sobą 50 lat

25 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
25
0
Napisz co o tym sądziszx