OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Otwierają największy park wodny w Europie. 240 km od Ostrowa

240 kilometrów od Ostrowa powstał największy park wodny w Europie. Suntago znajduje się pomiędzy Łodzią, a Warszawą w miejscowości Wręcza. Oficjalne otwarcie zaplanowano na 20 lutego i znane są już ceny biletów.

+

W niecałe 3 godziny będzie można dojechać z Ostrowa do Wodnego Świata, gdzie przygotowano dla gości wyjątkowe 32 zjeżdżalnie, strefę relaksu, saunarium, a wszystko to w otoczeniu 740 prawdziwych palm przywiezionych z egzotycznych zakątków świata.

Jakie atrakcje czekają na gości?
– Od momentu otwarcia parku będzie można cieszyć się wieloma atrakcjami w trzech różnych strefach tematycznych w tropikalnej temperaturze 32 stopni Celsjusza, w otoczeniu ponad 740 palm przywiezionych z egzotycznych zakątków świata. Park of Poland i Suntago Wodny Świat będą miejscami zarówno dla gości, którzy przyjadą na kilka godzin, jak i dla wielbicieli tropikalnego klimatu, którzy chcą się cieszyć wakacyjną atmosferą jeszcze dłużej. Dla tej grupy przeznaczona będzie wygodna baza noclegowa Suntago Village. Już w marcu 2020 r. do dyspozycji gości będą 92 w pełni wyposażone, nowoczesne domki modułowe ze strefami zabaw dla dzieci, przestrzenią do grillowania, centralnym budynkiem oraz recepcją z mini sklepem – informują przedstawiciele Suntago.

Chętni skorzystają m.in. z 32 zjeżdżalni wodnych, basenu z falami, basenu relax z tzw. dziką rzeką, basenu „Rzeka przygód”, wodnego placu zabaw, maszyny Surf-Air, która umożliwia surfowanie pod dachem, zewnętrznego wodnego placu zabaw z podgrzewaną wodą, basenów solankowych Dead Sea, 5 basenów witalnych, wypełnionych wodą z minerałami oraz 10 saun o zróżnicowanej temperaturze i wilgotności powietrza.

Ile to wszystko kosztuje?
Wielu obawiało się dość wysokich cen, ale wydają się one naprawdę dość przystępne. Zaczynają się już od 39 zł dla dzieci i 59 zł dla dorosłych. Park będzie otwarty od 20 lutego 2020 r. przez 365 dni w roku w godzinach: w tygodniu 10:00 – 22:00, w weekendy i święta 9:00 – 22:00. Zarówno w tygodniu jak i w weekend będzie możliwość zakupu biletu całodniowego, którego cena zaczyna się dla dzieci już od 79 zł, a dla dorosłych już od 99 zł. Koszt biletu różni się w zależności od dnia tygodnia, wieku i wyboru stref. Strefa Jamango dostępna jest dla wszystkich, natomiast strefy Relax i Saunaria dostępne są wyłącznie dla osób powyżej 16 roku życia. Cena całodniowego biletu do wszystkich stref dla osoby dorosłej zaczyna się już od 129 zł.

Inwestorem jest izraelski fundusz inwestycyjny.

19 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
19
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x