Nieetyczna kampania Urbaniaka pod Żłobkiem?

Od kilku dni samochody oklejone materiałami wyborczymi Jarosława Urbaniaka w sposób wątpliwy ozdabiają parking przy Żłobku Miejskim przy ul. Jankowskiego w Ostrowie Wlkp. Każdego poranka podjeżdżają dwa małe auta osobowe, który mają wyklejonego na tylnej szybie kandydata do Sejmu.

+

Nie dość, że o około godziny 8.00 jest problem z zaparkowaniem, to osoby wspierające Urbaniaka w sposób zorganizowany zabierają 3 miejsca parkingowe. Trzecie zajmuje bus, również oklejony panem posłem. Kiedy panie opuszczą auta, wsiadają do busa i odjeżdżają. Prawdopodobnie wspierać kampanię kandydata, ponieważ on sam był też widziany w busie.

4 lata temu podobna sytuacja miała miejsce pod szkołą podstawową nr 9. Wtedy kilka aut miało wyklejoną reklamę Łukasza Mikołajczyka. Po nagłośnieniu tematu, kandydat przeprosił i problem już się nie powtórzył. Dotychczasowa postawa posła Urbaniaka nie zostawia złudzeń i publicznych przeprosin się jednak nie spodziewamy.

Wydawało się, że kandydat który zapewnił sobie 2. miejsce na liście, wg sondaży w drugiej grupie politycznej, nie musi stosować chwytów w kampanii, które mogą być ocenione za nieetyczne. Może być to jednak spowodowane mocną kampanią w terenie Mileny Kowalskiej, która skutecznie zabiega o głosy ostrowian, z tej samej listy wyborczej.

CZYTAJ  Firma spod Ostrowa sprzedawała skażone warzywa

79 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Olo
3 lat temu

Jarek daj sobie na luz odpuść nie znasz się na tym nie rób polityki …idź do normalnej pracy ( tylko nie jako nauczyciel ..do tego też się nie nadajesz) zacznij zarabiać normalnie może szacunek ludzi powróci. ( Mój nigdy) i może żona będzie dpokojniejszs ze ma pod kontrolą

Muszek
3 lat temu

Dzis niech sobie przywiozą 6 koł zapasowych albo 2 latwety…

Ostrowiak
3 lat temu

Tylko Kowalska do Sejmu! Jej widać że się chce!!

mlodzi
3 lat temu

starym już dziękujemy
czas na młodych!

stukupuku
3 lat temu

mam nadzieje, ze Milenka nigdy nie pójdzie tymi śladami

Xnc
3 lat temu

Dlatego mój głos będzie przy Milenie Kowalskiej. Pozdrawiam z Antonina!

Kamil
3 lat temu

Czego innego się po nim spodziewaliście…
Jako prezydent – wstyd dla Ostrowa
Jako poseł – wstyd dla Ostrowa na całą Polskę
Ludzie czas na młodych!! Dajmy szansę Kowalskiej

Do Kamila
odpowiada  Kamil
3 lat temu

To ty jesteś wstydem dla Ostrowa. Oczywiście kierowcy jeżdżący pod wiaduktem na Brzizorej czy wiaduktem na Psrkowrj już zapomnieli dzięki komu to robią. Kibice nie pamiętają kto rozpoczął remont stadionu miejskiego, rodzice dzieci bawiących się na licznych placach zabaw czy Orlikach komu je zawdzięczają. Ale żeby pisać o wstydzie?

klimas
3 lat temu

a co jest przy przedszkolu przy prof.Kaliny…… żeruje na dzieciach i rodzicach….jeszcze powinien reklamować lgbt

123
3 lat temu

Jaki kandydat taka reklama i auto: patrz stara, 25 letnia corsa haha

kremówkojad
3 lat temu

Hehehehe;) Dają to się cieszymy, rachunek zapłacą dzieci…

79
0
Napisz co o tym sądziszx