Żona właściciela fermy przeżyła, bo zacięła się broń mordercy

Prokuratura postawiła zarzut Krzysztofowi K., który w poniedziałek dokonał morderstwa właściciela fermy drobiu, w której miał pracować. Pierwszy zarzut dotyczy morderstwa z rozbojem, co powoduje, że grozi mu co najmniej 12 lat więzienia. Dodatkowo zamierzał zabić drugą osobę, ale szczęśliwym trafem tego nie uskutecznił.

+

53-letni Krzysztof K. siedział wcześniej w więzieniu za przestępstwa z użyciem przemocy. Po wyjściu na wolność, mieszkał w Wałczu. Stamtąd zabrał go właściciel fermy do podkaliskich Zadowic.

Morderca po wizycie w urzędzie gminy w Godzieszach Wlk., który miał nadzorować odbywanie przez niego prac społecznych, został zabrany przez właściciela fermy do siedziby firmy. Tam Krzysztof K. wyciągnął broń i dwukrotnie strzelił w głowę 34-letniemu mężczyźnie. Krzysztof K. zabrał złoty łańcuch 34-latkowi o wartości około 15 tysięcy zł.

Następnie próbował zabić żonę 34-latka. Wcześniej zażądał wydania znacznej ilości gotówki, w której posiadaniu było młode małżeństwo, najpewniej w wyniku sprzedaży drobiu. Kiedy kobieta nie wydała pieniędzy, Krzysztof K. pociągnął ponownie za spust. Broń na szczęście się zacięła i morderca zbiegł. Mężczyzna za usiłowanie zabójstwa usłyszał drugi zarzut.

Po publikacji wizerunku, został namierzony w Kaliszu przy ul. Parkowej na terenie pustostanu. Mężczyźnie grozi dożywocie.

Jeden z sąsiadów relacjonował, że usłyszał przeraźliwy płacz dziecka oraz przejmujące wołanie kobiety do zamordowanego Piotrek! Piotrek! Niedługo po tym na fermie było wiele radiowozów.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Pan Józef - najstarszy maturzysta w Polsce
Subskrybuj
Powiadom o

28 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Krzysztof
4 lat temu

Mnie zastawia skąd ten Zbir miał Broń palną

jarek
4 lat temu

skąd to mlode malzenstwo mialo taką kase na ferme, to tez sprawdzic, a czlowiek kombinjuje codzien, a te co, dziwne, machloje kur

Dżesika
odpowiada  jarek
4 lat temu

Wzieli kredyt pod zastaw zycia.

Iskra
4 lat temu

Ja się pytam kto mu dał pistoleta?

Janusz
odpowiada  Iskra
4 lat temu

Był weteranem wojskowym przecież

1
4 lat temu

Taaa, niby grozi 12 lat, może i tyle dostanie i wyjdzie po 8 za dobre sprawowanie bo będzie mówił gadom „dzień dobry” haha

mml
4 lat temu

jak w filmie

????
4 lat temu

wiedział że kryminalista ,znał typa po co go ciągnął za sobą i jeszcze dał mu lokum na swojej posesji . Ja też prowadzę działalność i wystarczy popatrzeć na jego ryj to szczerze nawet za miskę ryżu pracy u mnie by nie dostał

123
odpowiada  ????
4 lat temu

Dokładnie, niby mówią, że pozory mylą, ale od razu widać, że jakiś typ spod ciemnej gwiazdy i będą z nim przeboje.

Endzik
4 lat temu

Ludzie czytajcie ze zrozumieniem 12 lat jest za jeden zarzut jak wszystkie zarzuty uzbierają to grozi mu co najmniej dożywocie ….
Szkoda że nie kara śmierci ….

mi
odpowiada  Endzik
4 lat temu

Tu akurat nie masz racji, bo w Polsce nie sumuje się wyroków matematycznie. To wygląda tak: 12 lat + 6 lat + 18 miesięcy = 12 lat. U nas wyroki nakładają się na siebie. Niestety… Suma sumarum delikwent odsiedzi najwyższy wyrok z tych które dostał na jednej sprawie. Miejmy nadzieję, że za zabójstwo dostanie dożywocie.

Sensory
4 lat temu

To 12 lat to pomyłka czy jakiś głupi żart ?!
Za umyśle zabicie człowieka to jest jakaś kpina …

Anonimowo
4 lat temu

Do Janusz?
Bronisz sk**wiela to Debil jesteś i ciebie i tego śmiecia powinni postawić pod drzewem i zabić bo takie ścierwa nie powinny chodzić po ziemi!!!
Zabić a potem zakopać nasrać i liśćmi zasypać!
Takie zakazane mordy powinny wyzdychać a nie w więzieniu będą Gnoje żyć za nasze pieniądze!
Śmierć za śmierć!!!
Takiemu Gnojowi to tylko życzę żeby zdechł➕?

Czesław
4 lat temu

Kara śmierci to za mało, coraz więcej patologii wypuszcza się z psychiatryka, wiedzą że za zabójstwo im nic nie grozi, dostaną wczasy SPA w Zakładzie Karnym na koszt tych których mordują. Tyko kara śmierci jest skuteczna.

28
0
Napisz co o tym sądziszx