OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Żona właściciela fermy przeżyła, bo zacięła się broń mordercy

Prokuratura postawiła zarzut Krzysztofowi K., który w poniedziałek dokonał morderstwa właściciela fermy drobiu, w której miał pracować. Pierwszy zarzut dotyczy morderstwa z rozbojem, co powoduje, że grozi mu co najmniej 12 lat więzienia. Dodatkowo zamierzał zabić drugą osobę, ale szczęśliwym trafem tego nie uskutecznił.

+

53-letni Krzysztof K. siedział wcześniej w więzieniu za przestępstwa z użyciem przemocy. Po wyjściu na wolność, mieszkał w Wałczu. Stamtąd zabrał go właściciel fermy do podkaliskich Zadowic.

Morderca po wizycie w urzędzie gminy w Godzieszach Wlk., który miał nadzorować odbywanie przez niego prac społecznych, został zabrany przez właściciela fermy do siedziby firmy. Tam Krzysztof K. wyciągnął broń i dwukrotnie strzelił w głowę 34-letniemu mężczyźnie. Krzysztof K. zabrał złoty łańcuch 34-latkowi o wartości około 15 tysięcy zł.

Następnie próbował zabić żonę 34-latka. Wcześniej zażądał wydania znacznej ilości gotówki, w której posiadaniu było młode małżeństwo, najpewniej w wyniku sprzedaży drobiu. Kiedy kobieta nie wydała pieniędzy, Krzysztof K. pociągnął ponownie za spust. Broń na szczęście się zacięła i morderca zbiegł. Mężczyzna za usiłowanie zabójstwa usłyszał drugi zarzut.

Po publikacji wizerunku, został namierzony w Kaliszu przy ul. Parkowej na terenie pustostanu. Mężczyźnie grozi dożywocie.

Jeden z sąsiadów relacjonował, że usłyszał przeraźliwy płacz dziecka oraz przejmujące wołanie kobiety do zamordowanego Piotrek! Piotrek! Niedługo po tym na fermie było wiele radiowozów.

28 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ww
1 rok temu

I co wszyscy tacy zdziwieni że tak mało mu grozi??? Przecież to jest jawna informacja ile za co można posiedzieć! To jest wieloletnie zaniedbanie, ale co tam 500 dadzą to niech jest jak jest!
\

Tofik
1 rok temu

A podatnicy płaca za utrzymanie takiego scierwa

Niepoczytalny
1 rok temu

Nie zapuszkują go.

poczytalny
odpowiada  Niepoczytalny
1 rok temu

jakie to ma znaczenie ?

Janusz
1 rok temu

Lekko pacnął pietrka i 12 lat więzienia? To są kpiny. Krzysiek nie daj się w kryminale i pokaż im gdzie raki zimują

Edyta
odpowiada  Janusz
1 rok temu

Ciebie przyjebie to na biały domek

kolo
1 rok temu

prawo i tylko prawo parz stan teksas USA prawo w Polsce porażka

Muszka
1 rok temu

Życie za życie albo nigdy na świecie nie bedzie porzadku!

Klient 123
1 rok temu

Jestem za tym by tego rodzaju morderstws byly karane smiercia I to bolesna brzmi to sadystycznie ale tak powinno byc a nie pacjent bedzie siedzial sobie za kratami I trza go wyzywic bo on nie ma obowiazku pracowac I nikt go do tego nie zmusi no debilizm totalny.

oo
1 rok temu

Za zabójstwo i rozbój=12 LAT za posiadanie grama zielska =?????????????

Jjedrzejj
1 rok temu

12 lat za morderstwo z premedytacją i usiłowanie kolejnego ? To na być państwo prawa ??? Spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym do 8 lat , morderstwo Z zimną krwią w celu ograbienia 12 lat….. Co to kur…. Ma być ?!!!

kefir
odpowiada  Jjedrzejj
1 rok temu

Hehhe. Wiele razy tu pisywalem na ten temat. Lewaki i Kościół doprowadzili do likwidacji kary śmierci. Ów osobnik prawdopodobnie powinien zawisnąć na szubienicy. Piszę prawdopodobnie bo szczegółów nie znam. Lewaki z ksieżmi doprowadzili do erozji prawa. Możesz kropnać człowieka i wyjdziesz jak będziesz grzeczny po 8 latach 🙂 to jest tragifarsa. Za uprawę roślin uważanych za narkotyk można posiedzieć dłużej. Żyjemy w chorym systemie.

po
odpowiada  Jjedrzejj
1 rok temu

Skąd takie pierdoły bierzesz? Już wiesz jaki dostanie wyrok?

dziadek
1 rok temu

dobrze że nie była to rosyjska broń .

28
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x