OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Miejskie becikowe – wrzesień 2019 (galeria)

Kolejna grupa młodych rodziców odebrała dziś miejskie becikowe. Tym razem Beatę Klimek, z powodu jej niedyspozycji, zastąpił wiceprezydent Sebastian Górski.

+

Podczas dzisiejszej gali becikowe odbierali także rodzice maluszka, który urodził się dzięki naszemu miejskiemu programowi “in vitro”. Dla rodziców to tym większe szczęścia, a i dla nas ogromna radość!

Wszystkim maluchom i ich rodzicom życzę dużo zdrowia, miłości i aby spełniały się Wam wszystkie marzenia!

16 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Rafiti5
odpowiada  NO RESPECT
1 rok temu

Jeśli dysponujesz wiedzą na temat osób,które korzystają z zasiłków w sposób niezgodny z ich przeznaczeniem,to dlaczego nie zgłosisz tego faktu odpowiednim służbom?Pisanie o tym na forum nic nie daje.

NO RESPECT
1 rok temu

Dzieciak w żłobku/przedszkolu/szkole a mama Dżessika i tata Janusz leżą z piwkiem przed Trudnymi Sprawami ciągnąc wszelkie możliwe “PLUS” i śmieją się z pracujących jeleni… Tak to wygląda CZASAMI. Przyjmij do wiadomości polski podatniku, że za pośrednictwem instytucji takich jak MOPS sponsorujesz RÓWNIEŻ zabawę nierobom. Oczywiście nie mam na myśli rodziców z powyższej gali, tam patologia by nie przyszła, to raczej ogólna uwaga. Ja natomiast nigdy nie dostawałem żadnych zasiłków czy “plus” i jestem z tego dumny.

Mik
odpowiada  Sensory
1 rok temu

Jak nie chce to chociaż niech nie zazdrości i wstrzymać się od takich komentarzy. Jak nie może to wyrazy współczucia. A co do tego czy dzieci to wyznacznik? Przecież kolega sam napisał że niezły biznes. Więc jak to jest?

Muszka
odpowiada  Żona Janusza
1 rok temu

Współczuję męża ?

1
odpowiada  Sensory
1 rok temu

a co to kogo obchodzi , może gość nie ma dzieci i nie chce , na razie z własnego wyboru , każdy ma swoje życie , co to dzieci to jakiś wyznacznik czegoś ,,,? jakieś chore zabobony , nawet jeśli ktoś nie może mieć dzieci to nie jest powód do śmiechu bo różne mogą być tego powody , np,,, jakaś choroba , wyluzujcie i patrzcie na swoje życie ,

1
odpowiada  Sensory
1 rok temu

Jednak prawda w oczy kole haha

Muszka
1 rok temu

Bierzcie i rozmnażajcie się!

Rafiti5
odpowiada  Ehh
1 rok temu

Żałujesz na nasze polskie dzieciaki?A komu chcesz dawać?Uchodźcom,których Unia chce nam na siłę wepchnąć?Rozdawnictwo to jest w zakładach karnych.Gdzie z Twoich podatków utrzymywany jest ktoś,kto popełnił przestępstwo.

Autor Widmo
1 rok temu

Jezus jak ty dziecko trzymasz?

Żona Janusza
1 rok temu

A my z Januszem mamy 4 dzieci i 500+ pobieramy ? z dodatków wszystkich na maksa korzystamy i ubaw mamy jak niektórzy za grosze zap***dalaja od rana do wieczora. A my luzik mamy.???? i gorąco pozdrawiamy.

16
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x