Miejskie becikowe – wrzesień 2019 (galeria)

Kolejna grupa młodych rodziców odebrała dziś miejskie becikowe. Tym razem Beatę Klimek, z powodu jej niedyspozycji, zastąpił wiceprezydent Sebastian Górski.

+

Podczas dzisiejszej gali becikowe odbierali także rodzice maluszka, który urodził się dzięki naszemu miejskiemu programowi „in vitro”. Dla rodziców to tym większe szczęścia, a i dla nas ogromna radość!

Wszystkim maluchom i ich rodzicom życzę dużo zdrowia, miłości i aby spełniały się Wam wszystkie marzenia!

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zbiórka wielkogabarytów - kolejny rejon Ostrowa
Subskrybuj
Powiadom o

16 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
NO RESPECT
4 lat temu

Dzieciak w żłobku/przedszkolu/szkole a mama Dżessika i tata Janusz leżą z piwkiem przed Trudnymi Sprawami ciągnąc wszelkie możliwe „PLUS” i śmieją się z pracujących jeleni… Tak to wygląda CZASAMI. Przyjmij do wiadomości polski podatniku, że za pośrednictwem instytucji takich jak MOPS sponsorujesz RÓWNIEŻ zabawę nierobom. Oczywiście nie mam na myśli rodziców z powyższej gali, tam patologia by nie przyszła, to raczej ogólna uwaga. Ja natomiast nigdy nie dostawałem żadnych zasiłków czy „plus” i jestem z tego dumny.

Rafiti5
odpowiada  NO RESPECT
4 lat temu

Jeśli dysponujesz wiedzą na temat osób,które korzystają z zasiłków w sposób niezgodny z ich przeznaczeniem,to dlaczego nie zgłosisz tego faktu odpowiednim służbom?Pisanie o tym na forum nic nie daje.

Muszka
4 lat temu

Bierzcie i rozmnażajcie się!

Autor Widmo
4 lat temu

Jezus jak ty dziecko trzymasz?

Żona Janusza
4 lat temu

A my z Januszem mamy 4 dzieci i 500+ pobieramy ? z dodatków wszystkich na maksa korzystamy i ubaw mamy jak niektórzy za grosze zap***dalaja od rana do wieczora. A my luzik mamy.???? i gorąco pozdrawiamy.

Muszka
odpowiada  Żona Janusza
4 lat temu

Współczuję męża ?

Sensory
4 lat temu

Ale teraz dobra kaska na dzieciakach – obecnie chyba najlepszy biznes …
Miejskie becikowe, 500 +, wyprawka szkolna, różne zapomogi z MOPS jak nie pracuje, dla matki samotnie wychowującej dziecko również jest, a większość ciągnie bo bez ślubu lub dzieciak nie wiadomo z kim …
I nie, nie zazdroszczę niczego tylko po prostu stwierdzam fakty.

Mik
odpowiada  Sensory
4 lat temu

Ty nie zazdrościsz? A masz dzieci? Nie bo byś takiego komentarza nie pisał.

driver - ten prawdziwy driver
odpowiada  Sensory
4 lat temu

Sensory zazdrościsz młodym kasy, bo dowiedziałeś się, że jesteś bezpłodny, a na domiar złego żadna Cię nie chce, spaszteciały januszu z bębnem wylewającym się.

1
odpowiada  Sensory
4 lat temu

Jednak prawda w oczy kole haha

1
odpowiada  Sensory
4 lat temu

a co to kogo obchodzi , może gość nie ma dzieci i nie chce , na razie z własnego wyboru , każdy ma swoje życie , co to dzieci to jakiś wyznacznik czegoś ,,,? jakieś chore zabobony , nawet jeśli ktoś nie może mieć dzieci to nie jest powód do śmiechu bo różne mogą być tego powody , np,,, jakaś choroba , wyluzujcie i patrzcie na swoje życie ,

Mik
odpowiada  Sensory
4 lat temu

Jak nie chce to chociaż niech nie zazdrości i wstrzymać się od takich komentarzy. Jak nie może to wyrazy współczucia. A co do tego czy dzieci to wyznacznik? Przecież kolega sam napisał że niezły biznes. Więc jak to jest?

Ehh
4 lat temu

Znów rozdawnictwo…

Rafiti5
odpowiada  Ehh
4 lat temu

Żałujesz na nasze polskie dzieciaki?A komu chcesz dawać?Uchodźcom,których Unia chce nam na siłę wepchnąć?Rozdawnictwo to jest w zakładach karnych.Gdzie z Twoich podatków utrzymywany jest ktoś,kto popełnił przestępstwo.

Muszka
4 lat temu

To ten vice z Jarocina z partii SLD? Dlaczego caryca go wybrala???

Muszka
odpowiada  Muszka
4 lat temu

To jednak nasz drugi vice, Ostrowianin 🙂

16
0
Napisz co o tym sądziszx