Sekielski dokumentuje pedofilię w naszym regionie?

Udostępnij
Tweet

Tomasz Sekielski, współautor filmu dokumentalnego o pedofilii w kościele katolickim, realizuje drugą część pn. „Zabawa w chowanego”. Na zdjęciu wrzuconym przez niego w serwisie społecznościowym widać drona na tle kościoła pw. Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Pleszewie.

+

Film „Tylko nie mów nikomu” traktujący o pedofilii w kościele wyświetlono 22 miliony razy w serwisie Youtube. Premiera i odpowiedź na pytanie co wspomniana parafia ma wspólnego z pedofilią, ujrzy światło dzienne jesienią tego roku.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

55 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Rafiti5
4 lat temu

lukasz wie,ponieważ wierzy w Boga i każdy wierzący w Boga powinien wiedzieć jakie są drogi Boga.Bóg dał każdemu człowiekowi równe szanse na zbawienie,wolną wolę i rozum.I teraz reszta należy do człowieka .Albo z tej szansy skorzystasz, albo będziesz kombinował i uciekał od Boga.Bóg daje wolną wolę i nie ma obowiązku chwycić za rękę zabójcy ,który zabija,czy pilnować pedofila aby nie dotknął dziecka.
Robotę robi w dzisiejszych czasach szatan.Człowiek ma szansę daną od Boga ,nie posłuchać pokus szatana.

ZOSIA
4 lat temu

Lukasz, skąd wiesz jakie są drogi Boga? by w jego imieniu pedofile nie głosili jego wiary. Nie zgadzam się z tymi wyliczeniami podanymi przez ciebie. Prawdziwa wiara w Boga nie da się zniszczyć, pozostaną ludzie którzy kochają Boga a nie pedofil. Kościół nie chce karać tych ludzi, przenosi ich na lepsze parafie i tyle. Wiem jedno że Bóg widzi zbrodnie w kościele i pokrzywdzone dzieci i naprawi to w jemu tylko znany sposób

lukasz
4 lat temu

na 1000 oedofilow jest tylko 1 kaplan wg badan a az 400 homoneksualistow i 300 nauczycieli. mniej wiecej. a nagonka na kosciol jest tylko przez to by zniszczyc chrzescijanstwo. francja niemcy anglia itp zniszczyly swoje korzenie katolickie. i co maja?? spojrzie prawdzie w oczy. zli ludzie pod wodza szatana chca zawladnac ludzmi. opamietajcie sie ludzie. niebedzie Boga niebedzie zbawienia

Rafiti5
odpowiada  lukasz
4 lat temu

Tylko jak to uświadomić Siekielskiemu ,który za pieniądze ze zbiórek musi kręcić film na zamówienie.Film jest na zamówienie a ludzie się zrzucają -nie rozumiem.

ZOSIA
4 lat temu

Rafiti5 jeżeli iść twoim tokiem rozumowania, to wyobraź sobie że groźnego przestępce pedofila . sąd nie skazuje na kilka lat więzienia, tylko na przeniesienie do innego miasta, zapewniając mu mieszkanie, pracę i wszelki inne dobra oraz DOSTĘP DO DZIECI Czy taki sąd by ci odpowiadał? I wyraźnie nie masz dzieci, gdyż zupełnie inaczej byś myślał.

Rafiti5
odpowiada  ZOSIA
4 lat temu

Jestem w stu procentach za tym aby Sąd karał pedofila najwyższymi z możliwych wyroków jakie przewiduje Kodeks Karny Wykonawczy.Nie wiem skąd Tobie przyszło do głowy iż mam inny tok.Ja nadal uważam iż Siekielski nie nakręcił filmu o krzywdzie dzieci i o pedofilii tylko zmanipulował materiał w taki sposób aby sutanna kojarzyła się z tym akurat przestępstwem.Jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności ,pięniążków ze zbiórki starczyło tylko na nakręcenie kilku ofiar i akurat ofiary te zostały skrzywdzone przez księży.Jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności,film miał premierę tuż przed wyborami do Europarlamentu.Oczywiście nie wpłynął na wynik wyborów i nigdy nie wpłynie.Dlatego pan Siekielski musi nakręcać dalszy ciąg i zbiera pieniążki aby zdążyć przed jesiennymi wyborami.Nie wydaje się Tobie że Siekielskiemu nie leży na sercu dobro ofiar tylko nacisk kładzie na zdyskredytowanie Kościoła ,tak aby kojarzony był z tym przestępstwem.Nie udało się za pierwszym razem ,więc kręci dalej.Ponoć chce się „zabrać” za samego Jana Pawła II..I sądzę że gdyby przyszło mu pomóc jakiejkolwiek ofierze pedofilii w Polsce to wypiąłby tyłek ,ponieważ jemu chodzi tylko o walkę z Kościołem a ofiary pedofilli posłużyły mu jako jego i jego mocodawców marionetki,ponieważ celem tego filmu było wpłynięcie na całkiem coś innego aniżeli ukaranie sprawców przestępstwa.

Samosia
odpowiada  ZOSIA
4 lat temu

Czyli Mówisz o każdym pedofilu,czy tylko o tym z pewnego oblatanego zawodu?

Rafiti5
odpowiada  ZOSIA
4 lat temu

Samosia.Kodeks Karny nie rozróżnia zawodów czy zainteresowań i nie karze zależnie od tego kim jest przestępca.Tylko jest określona kara za dany czyn karalny.Niestety śmieszny pan Siekielski posłużył się ofiarami pedofilii,używając ich jako marionetek do osiągnięcia swojego prywatnego celu jakim jest zdyskredytowanie Instytucji Kościoła.

55
0
Napisz co o tym sądziszx