Zderzenie osobówki i busa – Górzno – Sobótka

Udostępnij
Tweet

Około godziny 15:00 doszło do zderzenia dwóch aut na drodze krajowej nr 11. Pomiędzy miejscowościami Górzno i Sobótka zderzyły się osobowe Kia oraz bus Opel Vivaro. Ze wstępnych ustaleń wynika, że Kia skręcała z głównej drogi, a w tym czasie kierowca Opla postanowił wyprzedzić. Po zderzeniu w obu autach zostały uszkodzone koła. Nikt nie ucierpiał. Kierowcy byli trzeźwi.

+

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Kierowcy już byli myślami na długim weekendzie?
Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Lividium
4 lat temu

Do Drivera Milicja była za komuny ty jednak nada żyjesz byłą epoką i musisz nie dopuszczać do kaca . Jest jeszcze jedno wytłumaczenie przez nadmierne pice alkoholu wystapiła u ciebie Psychoza Korsakowa cechuję się miedzy innymi wspomnieniami z przeszłości to palimpsesty, wymyślaniem faktów które nie miały nie miały miejsca, chłopie po tobie .Teraz mi wszystkie klocki się złożyły ty nie wiesz co piszesz. Panie I Panowie Driver ten prawdziwy ma kuku na muniu

Z
4 lat temu

A ktoś jest na miejscu tych kierowców…że sądzi taki komentarze…
Skąd przekonanie że winny kierowca kia…może tamten nie zauważył kierunku i wyhamujacego auta.
Tylko oni wiedzą jak było.woec po co to komentować o robić sensację.
Stało się najważniejsze że nie ma żadnych obrażeń i kierowców

Kierowca
4 lat temu

Właczanie kierunkowskazu w ostatniej chwili kiedy skręca auto TO PODSTAWA coraz więcej takich cwaniaczków jeżdzi .No i ta prędkość szybciej nie daj się wyprzedzić !!!!

Ktos kto podobno widzial drajwera
4 lat temu

Drajwer pije i niema sily komentowac

kierowca
4 lat temu

A może tak włączyć kierunkowskaz wcześniej – na drodze o dużym ruchu – co najmniej 100 m. Tak ja robię od 50 lat,łatwiej zwrócić uwagę na jadących za mną ! Ale nieuważnych się nie uniknie,dlatego nie mówię,że to pewnik !

driver - falsyfikat
4 lat temu

Do tego prawdziwego = Nieprawdopodobne a jednak byli TRZEŹWI czaisz ty to.

driver - ten prawdziwy driver
odpowiada  driver - falsyfikat
4 lat temu

To się zdarza przecież. Dzięki licznym akcjom milicyjnym i obywatelskim zatrzymaniom liczba nietrzeźwych nieco spadła choć wciąż jest to ogromny problem w ruchu drogowym. Ostrożnie szacuję że co 4 kierujący prowadzi dziabnięty, zwłaszcza rano sporo tzw. wczorajszych jest.
Jeśli w ttm przypadku powożący byli trzeźwi to nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć szybkiej naprawy kląkrów i powinszować odpowiedzialności. Chcemy trzeźwych sprawców!

7
0
Napisz co o tym sądziszx