Wczoraj skrzynka z piwem, a dziś cały TIR

Udostępnij
Tweet

Trudny okres nastał dla miłośników złocistego trunku. Wczoraj pojawiła się informacja o rozbitych butelkach przewożonych w skrzynce w bagażniku osobówki. Dziś 36-letni Tomasz z ciężarowego MAN-a podniósł stawkę. Również na krajowej 11-tce rozbił piwo, ale tym razem przewożone samochodem ciężarowym marki MAN. Kierowca to mieszkaniec powiatu ostrowskiego.

+

Do zdarzenia doszło o poranku na drodze krajowej nr 11, koło miejscowości Brodowo w powiecie średzkim. Mężczyzna wykonującym nieprawidłowy manewr wymijania, zjechał na prawo i doprowadził do przewrócenia się samochodu ciężarowego z naczepą. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a mężczyznę ukarano mandatem karnym za stworzenie niebezpieczeństwa na drodze publicznej.

Mimo iż zdarzenie miało miejsce wczesnym rankiem, jeszcze po godzinie 15.00 trwało przeładowywanie ocalałych butelek z piwem do podstawionego samochodu. Dopiero po tym pomoc drogowa mogła przystąpić do podnoszenia pojazdu.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Karol
5 lat temu

siwy głowa do góry zwykły wypadek, przypadek każdy z nas narażony jest na taką sytuację super że twoje kości całe i przy okazji nikt nie ucierpiał piwa jest do bulu a szkło się tłucze na szczęście ha ha

Lech
odpowiada  Karol
5 lat temu

Psia kość, przyszły prezydent RP nam się tu objawił!
Jestem tego do BULU pewien. :)))

Franek79
5 lat temu

jakie piwo ,jakie piwo?Sonesberg …smakowe dziadostwo,nie porównuj tego do piwa??wcale tego trunku mi nie żal, a po za tym z kad on miał naczepe na niemieckich blachach?

dered
odpowiada  Franek79
5 lat temu

Drogi Franku! Czy możesz mi przetłumaczyć Twój skrót myślowy „z kad” ?

arek
odpowiada  Franek79
5 lat temu

z kątowni od Angela Merkel pasuje ci ???

przewidujący
5 lat temu

Po takich zdarzeniach przewiduje wzrost kradzieży sklepowych wśród lokalnych patoli z powodu wzrostu cen spowodowanych wydarzeniami z ostatnich dni.

McJ
odpowiada  przewidujący
5 lat temu

Samochód i towar pewnie były ubezpieczone, więc dlaczego ceny miałyby wzrosnąć?
Takie pier*olenie bez sensu w stylu „nie znam się, ale się wypowiem”.

Sentymentalny
5 lat temu

Czy ktoś jeszcze pamięta Pana Alojzego strażaka ochotnika z Czekanowa, który brał udział w ratowaniu piwa z samochodu ciężarowego który uległ wypadkowi?

Lech
odpowiada  Sentymentalny
5 lat temu

Jest to w tomie wspomnień „wiadukt Franklinów” :))))

9
0
Napisz co o tym sądziszx