Nowy kierownik komisariatu

Udostępnij
Tweet

Posterunek Policji w Przygodzicach ma nowego Kierownika. Jest nim asp. sztab. Marcin Mikołajczak. Oficjalne mianowanie odbyło się dzisiaj, 28 maja.

+

28 maja br. w Posterunku Policji w Przygodzicach odbyła się uroczysta odprawa w trakcie której obowiązki Kierownika Posterunku powierzono asp. sztab. Marcinowi Mikołajczakowi, dotychczasowemu asystentowi Jednoosobowego stanowiska ds. Kryminalnych. Mianowania dokonał Komendant Powiatowy Policji w Ostrowie Wielkopolskim mł. insp. Piotr Wilkowski. W uroczystości uczestniczył też Komendant Komisariatu Policji w Odolanowie podinsp. Mirosław Józefiak, Wójt Gminy Przygodzice Krzysztof Rasiak

Asp. sztab. Marcin Mikołajczak służbę w Policji pełni od 2001 roku. Praktycznie od samego początku związany był z Komisariatem Policji w Odolanowie, gdzie przeszedł wszystkie szczeble kariery zawodowej. W 2008 roku został dzielnicowym na terenie działania Posterunku Policji w Przygodzicach, służbę tę pełnił 9 lat. Od 2017 roku służbę pełnił jako asystent pionu kryminalnego.

Posterunki Policji to priorytet Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Te najmniejsze jednostki Policji to jednocześnie najważniejsze ogniwo łączące lokalne społeczności z Policją.

Dlatego też nowemu Kierownikowi szef ostrowskich policjantów mł.insp. Piotr Wilkowski życzył powodzenia na nowym stanowisku, wielu sukcesów zawodowych oraz wytrwałości w pełnieniu odpowiedzialnej służby.

Podczas dzisiejszej uroczystości akt mianowania na stanowisko asystenta otrzymał asp. Leszek Pawłowski, dotychczasowy dzielnicowy w gminie Przygodzice.

Bezpiecznej służby życzył też Wójt Gminy Przygodzice pan Krzysztof Rasiak, który wręczył policjantom listy gratulacyjne.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ściął latarnię przy samej galerii. Znamy okoliczności (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
gmina pyta
5 lat temu

etycznie bylo by poprosic aby przy tej ceremonii był obecny poprzedni komendant czyli ten Minta .
Jak widac, nie jest to eleganckie z punktu obecnego wójta – społeczeństwa gminy Przygodzice – i w stosunku do osoby samego K. Minty . To on na takim oficjalnym forum , powinien przekazać obowiązki swojemu nastepcy . Podziękować Wojtowi Gminy za wspólpracę itp., Ten Minta przecież kilka-kilkanascie lat słuzył tej gminie – i tak to ma wyglądać ? Komendancie Powiatowy – to mundur a nie fufajka . To do czegoś zobowiązuje. Moze byc tak,ze ten Minta jest chory itp., wiec nalezy poczekac z mediami itp ., ew. zrobic to nie oficjalnie . Juz prawdziwych C****ów nie ma …. Spostrzegawczy dobrze zauważył – blado to wyglądało .

spostrzegawczy
5 lat temu

Widzę na zdjęciu dwie osoby normalne (akurat podają sobie ręce) i trzy blade jak trupy niczym skazani na krzeszło elektryczne 5 minut przed egzekucją.

Abc
5 lat temu

Minta to mega giga le….

-=-=
5 lat temu

Kto to Minta ?

Ruchu Peja
5 lat temu

A co się stało z Mintą?

do gumis
5 lat temu

RACJA – pisze pewnie pies z tego posterunku – udaj sie na zebrania wiejskie i zobaczysz i usłyszysz prawdę .
Naturalnie jak masz odwage tam byc . osobiscie od kilku lat , nie widziałem tam dzielnicowego a tym bardziej komendanta z Przygodzic – z wlasnej woli czy z polecenia . A jak na razie okulista mi nie potrzebny . Ale jak sie nie ma pewnie czym sie chwalic to z czym do ludu .

gmina
5 lat temu

cos w tym Posterunku ci Kierownicy nie mają szczęścia do samej gminy Przygodzice, jak i do tego stanowiska . Jak można zauważyć w ostatnich pięciu latach na tym stanowisku mamy piątego Komendanta Posterunku w Przygodzicach – wiec średnia , jeden wódz na jeden rok . Moze sie mylę ? może bylo ich 6. Cos w tym jest ? . Oby ten wytrzymał wiecej niz rok . sukcesów na tym stanowisku.
I do roboty bo was nie widac ani nie słychac.

gumiś
odpowiada  gmina
5 lat temu

To idź do okulisty …

8
0
Napisz co o tym sądziszx