Zmiany we władzach powiatu

Udostępnij
Tweet

Damian Grądzielewski został wybrany nowym Członkiem Zarządu Powiatu Ostrowskiego, zastąpił na tym stanowisku Marię Tomaszewską. Pisemną rezygnację z funkcji Maria Tomaszewska złożyła 15 lutego 2019 r. Na ostatnim posiedzeniu w dniu 5 kwietnia 2019 r. Rada Powiatu Ostrowskiego podjęła uchwałę o uzupełnieniu wakatu.

+

Starosta Ostrowski rekomendował na to stanowisko Damiana Grądzielewskiego z klubu „Samorządny Powiat’’. On sam w krótkiej autoprezentacji mówił o swoich doświadczeniach samorządowych i tym, czym kieruje się w codziennej pracy. Zgodnie z regulaminem, w tajnym głosowaniu za kandydaturą D. Grądzielewskiego opowiedziało się 23 radnych, oddano także 2 głosy nieważne.

– ‘’Objąć stanowisko w Zarządzie Powiatu po Pani Marii, tak doświadczonej radnej, to bardzo duże wyzwanie. Bardzo dziękuję za oddane na mnie głosy. Postaram się swoją praca przekonać do mnie tych nieprzekonanych’’ – powiedział D. Grądzielewski.

 

 

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Policja nie odpuszcza. Hałasujący motocykliści i kierowcy quadów wkrótce wpadną
Subskrybuj
Powiadom o

10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gk
5 lat temu

Gradzielewski jak ojciec. Nie narobic sie a zarobic. Byle do koryta. Jakby byly jeszcze pewexy to by ze starym dolary sprzedawal.

Art
5 lat temu

Ojjjj widać ze Młody Walek będąc przy korycie goni wagą Seniora ?

jaro
odpowiada  Art
5 lat temu

A sam sprzedaje ludziom proszki na odchudzanie ale reklama xD

Mało poważny
5 lat temu

Czy Rajski który odpowiada za szkoły ponadpodstawowe zdaje sobie sprawę z tego, że jak młodzież z tych szkół w ostatnich klasach nie zostanie sklasyfikowana bo strajk trwa, to nie będzie dopuszczona do matur? I o kogo bardziej się martwi o uczniów czy o nauczycieli, bo za jego starostwa gdy był w PO, Kluzik-Rostowska o podwyżkach w 2016 roku mówiła tak: https://www.polskieradio24.pl/5/1222/Artykul/2280443,Odswiezanie-pamieci-Tak-PO-odpowiadala-nauczycielom-w-sprawie-podwyzek

Żałobnik
odpowiada  Mało poważny
5 lat temu

A co Rajskiego obchodzi czy młodzież będzie zdawała matury czy nie. Przecież od tego nikt nie umrze tak jak po zamachu umarł prezydent Gdańska za duszę którego modlił się z Beatą Klimek i proboszczem Fary nawet na ostrowskim Rynku.

Zdzichu
odpowiada  Mało poważny
5 lat temu

Stary ty ale pier…olisz. Co ma piernik do wiatraka? Za strajk nie odpowiada starosta a za egzaminy odpowiadają dyrektorzy szkół.

Prezes prezesów
odpowiada  Mało poważny
5 lat temu

A kto odpowiada za dyrektorów szkół średnich jak nie Starosta?

go G.M. i Alterego
5 lat temu

już już już

G.M.
5 lat temu

A tak na marginesie.Czy pani Maria Tomaszewska nie powinna również zrezygnować z mandatu radnej ? Jakie jest uzasadnienie rezygnacji z członkostwa w Zarządu Powiatu . Czekam na informację.Czy nie chodzi tu czasem o gospodarowanie na mieniu powiatu ?

Alterego
5 lat temu

Zamiast polityka to dzieci uczyć…a ciekawe czy nowo nominowany też strajkuje?…

10
0
Napisz co o tym sądziszx