3 kolizje na jednym skrzyżowaniu

Udostępnij
Tweet

Wyjątkowo pechowe było dzisiaj skrzyżowanie Alei Słowackiego z Królowej Jadwigi. Najpierw około godziny 16.00 doszło do dwóch kolizji z powodu śliskości na jezdni. Natomiast po godzinie 20.00 ktoś wjechał na czerwonym świetle, ale każdy z kierowców stał przy swoich racjach.

+

Do kolizji trzech aut tj. Opla, Peugeota i Volkswagena doszło na pasie Alei Słowackiego w stronę dworca. Peugeot uderzył w tył Volkswagena, a ten w tył Opla. W podobnym czasie Renault Scenic delikatnie uderzył w tył Mercedesa. Oba pojazdy zamierzały skręcić w lewo w Królowej Jadwigi.

Wieczorem kierowca Fiat Ulysse zamierzał wyjechać z ulicy Kr. Jadwigi. Jak sam przekonywał, jest doświadczony i uważnie obserwował sygnalizator górny wyświetlający początkowo czerwone światło. Później miał zaświecić na zielono. Kierowca Fiata dojrzał, że auta z lewej strony jak i jedno z prawej strony stoją. Wtedy w jego prawy bok uderzył Mercedes odebrany z salonu 3 tygodnie temu. Kierowała nim młoda kobieta. Ona również była przekonana, że wjechała na zielonym świetle. Rację oceni sąd, chyba, że znajdą się świadkowie lub nagrania z kamerki.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Oboje wjechali na zielonym? Wypadek na Bema
Subskrybuj
Powiadom o

24 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zibi
4 lat temu

Poprostu brak wyobraźni wobec praw natury

75thecrow
4 lat temu

Systemy w nowych autach i zimówki nie pomogą jak pod kopułą echo, pozdrawiam i bezkolizyjnej życzę

driver - ten prawdziwy driver
odpowiada  75thecrow
4 lat temu

Co racja to racja! Ale wszystko to o dupę potłuc, jeśli pod kopułą opary wódy i piwska!
Nie wiemy jak było w tych przypadkach niestety.

24
0
Napisz co o tym sądziszx