OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

3 kolizje na jednym skrzyżowaniu

Wyjątkowo pechowe było dzisiaj skrzyżowanie Alei Słowackiego z Królowej Jadwigi. Najpierw około godziny 16.00 doszło do dwóch kolizji z powodu śliskości na jezdni. Natomiast po godzinie 20.00 ktoś wjechał na czerwonym świetle, ale każdy z kierowców stał przy swoich racjach.

+

Do kolizji trzech aut tj. Opla, Peugeota i Volkswagena doszło na pasie Alei Słowackiego w stronę dworca. Peugeot uderzył w tył Volkswagena, a ten w tył Opla. W podobnym czasie Renault Scenic delikatnie uderzył w tył Mercedesa. Oba pojazdy zamierzały skręcić w lewo w Królowej Jadwigi.

Wieczorem kierowca Fiat Ulysse zamierzał wyjechać z ulicy Kr. Jadwigi. Jak sam przekonywał, jest doświadczony i uważnie obserwował sygnalizator górny wyświetlający początkowo czerwone światło. Później miał zaświecić na zielono. Kierowca Fiata dojrzał, że auta z lewej strony jak i jedno z prawej strony stoją. Wtedy w jego prawy bok uderzył Mercedes odebrany z salonu 3 tygodnie temu. Kierowała nim młoda kobieta. Ona również była przekonana, że wjechała na zielonym świetle. Rację oceni sąd, chyba, że znajdą się świadkowie lub nagrania z kamerki.

24 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Karolina
odpowiada  Ggg
1 rok temu

Niech kierowcy jadący na kurs doszkalający lub na ferie zimowe w góry nabiorą doświadczenia uzbroją się w cierpliwość wszystkim życzę przyczepności i wyobraźni kierowca musi myśleć a niektórym to od razu zabrać prawko na min.rok bo jeżdżą jak bezmozgi

Psychiatra
odpowiada  Laus
1 rok temu

debil

Do Laus
odpowiada  Laus
1 rok temu

A tymi 70.000 km przejechanymi to sie żalisz czy chwalisz ???

Laus
odpowiada  Laus
1 rok temu

A wystarczy na śniegu hamować biegami, z napędem 4×4 dawać w palnik tylko jak ma się wyprostowane koła, no i przewidywać, przewidywać i jeszcze raz przewidywać. Robię 70tys km w skali roku i nie należę do zawalidróg.

Piotrek
odpowiada  -----
1 rok temu

Latwo sie wjezdza na ludzi zza monitora szczegolnie gdy niewiele sie wie a pisanie sprawia frajde. Ciekawe czy tak samo by sie pisalo gdy piszacy znalazl sie na miejscu kierowcy Mercedesa i wyzywano go od “pip”?
Swoja droga kamerki sa niedrogie i na takie zdarzenia sa bardzo pomocne. Nie zastapia zdrowego rozsadku ale utna wszelkie spekulacje.

Zibi
1 rok temu

Poprostu brak wyobraźni wobec praw natury

jjj
odpowiada  Laus
1 rok temu

LAUS snilo ci sie i matka do roboty cie obudzila do mahle i mowisz , mmmm

Kamil
odpowiada  Kaliszanin
1 rok temu

Często jest miejsce na ominięcie z prawej strony skręcającego w lewo, ale większość posiadaczy prawa jazdy nie wie, że podczas skrętu w lewo należy zbliżyć się do osi jezdni i później stoi takie ciele przy prawej krawędzi jezdni skręcając w lewo i delikatnie mówiąc ma wszystko i wszystkich w poważaniu bo widzi tylko koniec własnej maski i heja do przodu …
Co do skrzyżowania Kaliska/Aleje to projektant i osoby, które to zatwierdziły powinny dostać nagrodę debili roku + codziennie obowiązkowo stać na tych porąbanych światłach z jednej jak i drugiej strony …

driver - ten prawdziwy driver
odpowiada  75thecrow
1 rok temu

Co racja to racja! Ale wszystko to o dupę potłuc, jeśli pod kopułą opary wódy i piwska!
Nie wiemy jak było w tych przypadkach niestety.

Xx
odpowiada  Laus
1 rok temu

Wczoraj nissan patrol lezal w rowie kierowca myslal tak.jak ty niestety row byl jego

24
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x