Uczniowie wzięli udział w nagraniu Koła Fortuny

Udostępnij
Tweet

Uczniowie III LO w Ostrowie Wielkopolskim wzięli udział w nagraniu telewizyjnego show Koło Fortuny. Kilkadziesiąt osób zasiadło na widowni. Od kuchni mogli zobaczyć jak robi się telewizję.

+

W poniedziałek klasy humanistyczno-dziennikarskie – 2e oraz 3f wraz z opiekunami: Piotrem Szczepaniakiem, Marią Liberą, Anną Głodek i Sylwią Szubert wzięły udział w nagrywaniu telewizyjnego show – „Koło Fortuny”. Studio owego show znajduje się w „ATM Studio” i właśnie ono było głównym celem naszej wyprawy.

– Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w nagraniu aż czterech odcinków. Okazało się, że publiczność również ma wiele zadań podczas nagrań oraz wbrew pozorom jest to praca dość męcząca. Dzięki temu doświadczeniu mogliśmy zobaczyć jak wygląda cały proces tworzenia danego odcinka, mieliśmy okazję przyjrzeć się pracy kamerzystów, dźwiękowców czy prowadzących – Rafała Brzozowskiego i Izabelli Krzan. Było to niesamowite przeżycie ujrzeć znane nam rzeczy nie przez ekran telewizora, lecz na żywo. Na koniec wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcie i zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do domu.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Narkotyk "zombie" trafił do Ostrowa
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mada
5 lat temu

Do komentowania wszyscy, do złośliwości każdy, a to chyba tylko przez zazdrość.

123
5 lat temu

Jakie te dziewczynki chorowite – każda trzyma telefon …

Ukrainiec
5 lat temu

Wszyscy by chcieli grać, wygrywać i pracować w telewizji, a robić ni ma komu.

Bubu
5 lat temu

Klamka szał ciał odwieczny fan ?

4
0
Napisz co o tym sądziszx