Listy z kandydatami do Rady Miejskiej Ostrowa Wlkp. – wybory 2018

Udostępnij
Tweet

Poniżej prezentujemy pełne listy z wszystkich komitetów, które walczyć będą o miejsca w Radzie Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego. Na listach zauważymy obecnych radnych, byłych prezydentów, przedsiębiorców, społeczników jak i również wiele nieznanych szerzej nazwisk. Już dziś można zapoznać się z nimi i w razie chęci poszukać w internecie informacji o kandydatach.

+

OKRĘG NR 1 – Osiedla: Śródmieście, Wenecja, Krępa, Pruślin

OKRĘG NR 2 – Osiedla: Kamienice Stare, Zacisze-Zębców, Odolanowskie, Nowe Parcele, Parcele Zacharzewskie

OKRĘG NR 3 – Osiedla: Jana Pawła II, Powstańców Wielkopolskich

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Rolnik stracił rękę
Subskrybuj
Powiadom o
86 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Muszka
5 lat temu

Komitet obywatelski (koalicja( czyli oszuści złodzieje z PO i N.

J
5 lat temu

Pani K.W out.

Krzysztof
5 lat temu

Prostactwo internetowe to pisanie dużymi literami tak nas nazywają ludzie prezydentowej. A sami tak piszą.jacy wy jesteście zakłamani brak słów.

Migotka
5 lat temu

Patrząc na wiek 70+ to z czystej przyzwoitości nie kandydowali by . Wnukowie będą ich wozić na sesje RM ?? Masakra ….

szeregowy
5 lat temu

Gienerał Herwich, dosyć się już nachapał z naszych budżetowych pieniędzy,ponadto ma wysoką emeryturę ! Niech się wali,Rada Miejska to nie przechowalnia byłych komuchów,pryków ! Jeśli przejdzie,to znaczy Ostrowianie mają nierówno po sufitem ! Jak będzie kolejny syf w zarządzaniu miastem – to na własne życzenie ! Pozdrawiam !

Stefania
5 lat temu

CIĄGLE POWTARZĄCE SIE TE SAME NAZWISKA ,TE SAME TWRZE , WIELKI CZAS NA MŁODYCH , DZIADKOWIE ,ODPOCZYWAC W PARKACH Z WÓZKAMI I WNUKAMI. A NIECH PACHAĆ SIE DO KORYTKA WIELKI CZAS DAC SZANSE MŁODYM , ODWAŻNYM , UCZCIWYM I PRZEDSIĘBIORCZYM . TYLKO NA MLODZIEŻ BEDE GLOSOWAĆ, MOJA RODZINA RÓWNIEŻ.

Grzegorz
5 lat temu

Nie można podnosić łapek na niektórych ludzi z PIS próbowałem ze swojego telefonu i kolegi są poblokowane ładna tu ściema spadam z tego syfu.to chyba tylko można próbować na korzyść P.Prezydent. Tak przegra..

86
0
Napisz co o tym sądziszx