OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Uszkodzili gazociąg w Wysocku. Ewakuacja mieszkańców

We Wysocku Małym doszło do uszkodzenia gazociągu średniego ciśnienia. Na miejsce skierowano kilka zastępów straży pożarnej. Z uwagi na duże niebezpieczeństwo wybuchu trwa ewakuacja mieszkańców z trzech domów.

+

Uszkodzenia dokonał operator koparki z firmy wodociągowej.

21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Operator
odpowiada  Operator
2 lat temu

Do JUNGEN widzę że jakiś obrońca się odezwał może jakiś geodeta albo projektant. Prawda w oczy kole. Ja jako operator nie ukrywam że nie zerwalem jakiś kabli czy wody co prawda gazu jeszcze nie zerwalem. A właśnie siedzę na Internecie bo ludzie z lopatami szukają kabli więc mam czas.

Andrzej
odpowiada  Inwestor
2 lat temu

To ja bym im odrazu kazał się wrócić po mapkę.

OSP
2 lat temu

mozna pisac mozna czytac ale FAKT jest taki – ja by doszło do zapłaony to min 400 metrów mogło by sie z d… zagotowac . I to jest FAKT . a takie cos przy tej pajeczynie instalacji gazowej jest zawsze mozliwe . Fakt jest taki ,że podobno na miejscu w Wysocku w hudrantach jest wody tylko tyle aby krowy napoic . I to jest podobno FAKT bo strazacy transportowali wode z Ostrowa wlkp ., wójcie zyjesz tam ?
Czy sie całkowicie zabetonowałeś w gabinecie ? Cztery lata Kasa – a pózniej mam to w d..

JUNGEN
odpowiada  Inwestor
2 lat temu

Witamy w Polsce !!!

JUNGEN
odpowiada  Operator
2 lat temu

To kop, a nie na internecie siedzisz bo zaraz będzie druga awaria gazociągu.

cvcvc
2 lat temu

do operator – masz racje nikt nie ma wszystkiego idealnie .

Operator
2 lat temu

Czytając tę komentarze to mi trochę śmiać się chcę. Czy każdy ma tak wszystko prawnie zrobione w domu czy na podwórzu??? Wszyscy jesteśmy tacy idealni? Jak jest taka osoba to niech zostawi komentarz.

ZoR
odpowiada  Takie czasy
2 lat temu

Uzgodnienia czy nie, nieważne. Obok koparki zawsze powinien stać inny pracownik i obserwowac wykop, a jeżeli są wątpliwości, odnośnie podziemnej infrastruktury taki człowiek bierze szpadel i robi tzw. wykop kontrolny. Poza tym na każdym kablu czy rurze powinna być folia ostrzegawcza chociaż z tym różnie bywa. Tutaj ewidentnie panu, który stał koło koparki (bądź nie stał) nie chciało się ruszyć dupska i ruszyć dwa razy łopatą. Amen.

Leon
2 lat temu

Jak zwykle….. Gmina Przygodzice. Nic dodać nic ująć.

Operator
2 lat temu

Temat światłowodów lepiej zostawmy w spokoju ponieważ 50% nie jest zinwentryzowane a o mapach nie mówimy. Kopie właśnie na koparce i według map woda ma byś po lewej stronie a jest po prawej to o czym mówimy.

21
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x