Powstała kolejna stacja roweru miejskiego

Od dziś mieszkańcy mogą korzystać z nowej stacji Ostrowskiego Roweru Miejskiego. Stacja „MAHLE” została uruchomiona w Parku Północnym w pobliżu Ronda ks. M. Kutznera. Wraz z uruchomieniem nowej stacji do dyspozycji mieszkańców oddano dodatkowych 8 rowerów.

+

Ze stacji MAHLE można korzystać na tych samych zasadach, co z pozostałych stacji Ostrowskiego Roweru Miejskiego – wypożyczony na niej rower można oddać na tej samej lub dowolnej innej stacji w mieście.

„Ostrowska firma MAHLE nieustannie się rozwija, w ciągu ostatnich kilku lat liczba miejsc pracy wzrosła o prawie tysiąc osób i planowany jest dalszy wzrost” – podkreśla Małgorzata Mieszała, Specjalista ds. Komunikacji i Rekrutacji w MAHLE. „Dzięki bliskiej lokalizacji stacji nasi pracownicy zyskają możliwość dogodnego dojazdu do pracy. Miło nam będzie również, jeśli Stacja MAHLE stanie się dla wszystkich Ostrowian dodatkowym środkiem transportu. Naszymi pracownikami w znacznej mierze są mieszkańcy z Ostrowa Wielkopolskiego i okolic. Zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu jesteśmy aktywnym członkiem ostrowskiej społeczności, włączamy się w różnorodne inicjatywy i przedsięwzięcia poprzez uczestnictwo w licznych projektach. Nie mogło nas zabraknąć przy kolejnym projekcie – Ostrowskim Rowerze Miejskim.”

„Stacja MAHLE to pierwsza stacja Ostrowskiego Roweru Miejskiego, która została uruchomiona dzięki zaangażowaniu prywatnego biznesu. To ogólnopolski trend, że firmy prywatne angażują się w rozwój systemów rowerowych ułatwiając dojazd klientom, pracownikom i lokalnej społeczności. Ostrów Wielkopolski nie jest tu wyjątkiem. Cieszymy się, że Ostrowski Rower Miejski się rozwija i zyskuje nowych użytkowników” – mówi Marek Pogorzelski z Nextbike Polska.

Ostrowski Rower Miejski tylko w tym sezonie został wypożyczony już ponad 3 500 razy. Aby z niego skorzystać wystarczy zarejestrować się na stronie OstrowskiRowerMiejski.pl po czym wpłacić 10 złotych opłaty inicjalnej. Pierwsze 4 godziny każdego wypożyczenia jest zawsze bezpłatne.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nowe informacje nt. zdrowia Maksia
Subskrybuj
Powiadom o

11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Davidson
5 lat temu

Kiedy i gdzie kolejne stację?

janusz
5 lat temu

miejsca na stacje to są tak wybierane by z tego nie korzystać .

Eric Clapton
5 lat temu

trzymajmy kciuki ze peneria z Zielonej tego nie zdewastuje

Xxx
5 lat temu

Dlaczego tych stacji rowerowych nie ma np. Na rynku lub na piaskach a nie w takich bezsensownych miejscach

plash
5 lat temu

super miejscówa 😀 hahahahahha

Praktykujący
5 lat temu

Ja wreszcie po 10 latach będę mógł pójść do spowiedzi i komunii świętej, bo gdy do kościoła jeździłem swoim rowerem, to nie mogłem do niego wchodzić, gdyż musiałem rower mieć na oku.

Dionizy
odpowiada  Praktykujący
5 lat temu

Mój kolega pojechał kiedyś do spowiedzi na rowerzy. Po wyjściu z kościoła stwierdził, że został skradziony. Zostało tylko przednie koło na łańcuchu. Zaklnął szpetnie i nici ze spowiedzi.

OSW
5 lat temu

Co ona za bzdury gada jak co chwila ktos z tego niemieckiego gowna sie zwalnia bo jest gorzej niz w auchwitz a warunki pracy i wynagrodzenie zenada

mentalista
odpowiada  OSW
5 lat temu

Jest gorzej niż w auch bo trzeba pracować, a nie opierdalać się i nie można używać telefonu w pracy, co?
Haha . Nie siej bzdur. Jak ktoś jest niedojrzałym ćwokiem co ma tylko pstro w głowie to będzie tylko bzdury opowiadał na temat pracy tam. Pracuję już tam długo, od poziomu popychacza wózka, i rzetelną pracą można zajść bardzo daleko. Wiem to po sobie. Trzeba tylko chcieć. A nie po przyjściu do pracy myśleć kiedy jest jej koniec.

czytelnik
5 lat temu

JA BEDE JEZDZIL DO PRACY

mahlowy
5 lat temu

sóper bende jezdzil do roboy

11
0
Napisz co o tym sądziszx