OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Kandydat na prezydenta popisał się błyskotliwością

Większość polityków traci kontakt z rzeczywistością po kilku latach żarcia z politycznego żłoba. Kandydat na prezydenta Ostrowa Wlkp. Damian Grzeszczyk zdaje się odlatywać już na początku kampanii. Niechybnie efektem ciężkiego trawienia pojawiła się u Niego teoria, że termin ogólnopolskich wyborów samorządowych ułożono specjalnie pod Ostrów Wielkopolski.

+

Kandydat, zamiast udać się do lekarza po jakieś środki na niestrawność, postanowił zabłysnąć. Przyzwyczaił nas już do serii wpadek. Spokojnie mógł startować z partii Ryszarda Petru, ale póki co jest popierany przez .Nowoczesną i Platformę Obywatelską.

Według kandydata, ewentualna druga tura odbędzie się 4 listopada i dzięki temu zaprzysiężenie prezydenta, mogłoby odbyć się podczas święta miasta Ostrowa Wlkp. Według Grzeszczyka, cała Warszawa patrzyła jak tu zrobić ostrowianom dobrze. Nieważna była stolica, Trójmiasto czy Kraków. Ot, taka jego błyskotliwość.

71 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ja
odpowiada  Mieszkaniec
2 lat temu

jasne ale nie Ostrowa

ja
odpowiada  Z.
2 lat temu

Prawdziwa cnota krytyki się nie boi .

Spokpjna
2 lat temu

A ja myslalam ze na prezydenta wystartuje Pan Kornaszewski lub jego siostra Pani Drozd

obserwator
odpowiada  Mieszkaniec
2 lat temu

Chyba jednak się nie nadaje. Straciła możliwość dofinansowania obywatelom do paneli fotowoltaicznych. To był bardzo duży program, który Ostrów Wlkp. bezpowrotnie stracił. To między innymi pokazało, że nie potrafi rządzić i nie dba o obywateli.

becks'a
odpowiada  wer
2 lat temu

XXX To co z tymi inwestorami. W końcu dobrzy czy źli. Gadasz piękniej od Morawieckiego Może ty byś kandydował. Jeden glos byś już miał. Niestety tego co piszesz chyba nigdy w Polsce sie nie doczekamy.

becks'a
odpowiada  xD
2 lat temu

Nastepny nawiedzony. Wolałbyś w polskim Wagonie pracować czy niemieckim Mahle Pewno w Wagonie z pensja niemiecka.

becks'a
odpowiada  becks'a
2 lat temu

Podstawowym fałszywym założeniem jest to że banda pisowskich durni ma jakiś plan. Czy my jesteśmy jakimiś nadzwyczajnymi jasnowidzami że wiedzieliśmy że np. z helikopterami nie wyjdzie? Nie bo wystarczy tylko być inteligentniejszym od kaczki żeby to wiedzieć. Kolesiostwo było za PO? To może tak przykładami. Ja afery mogę policzyć na jednej ręce a co robi PiS? Banda tysięcy wieprzy tratujących sie do koryta i wasz łajdacki prezydent co podpisuje zmiany dla kandydatów do spółek państwowych że teraz nawet wyższego wykształcenia nie musza mieć. Bękarski Kaczynski swoją wierzycielkę wrzuca do 2 spółek. Może jestem cwelem ale uczciwym bo mnie tak wychowali i nie będę okradał uczciwych Polaków na płacenie na nie swoje dzieci a szambo będę nazywał szambem I jeszcze jedno Za 2 miesiące będzie szedł 6 rok jak pis rządzi i jedyne co zrobili to odwracają wszystko do góry nogami Cieszą sie z paru złotówek przykręcając Polakom śrubę aż do bólu

obserwator
2 lat temu

p.Klimek czeka i oberwuje a po cichu się przygotowuje , znana podstępna taktyka i jeszcze tylko trzeba upolowac na czyim garbie zrobic sobie wybory.Informator miejski jako gazetk juz działa, za nasze pieniądze (pośrednio). Ale jeszcze są rozliczenia tej pani !!!

123
odpowiada  becks'a
2 lat temu

Kolesiostwo to było za platfusów, tylko brać dla siebie przez 8 lat, a zwykły szary człowiek dodatkowo z nie nadzwyczajnej kasty ludzi był zwykłym śmieciem …
Co zrobili dla zwykłego, szarego obywatela przez 8 lat ?!
8 lat to kupa czasu, a plarfusy ci hipokryci podnoszą, że PiS przez 3 lata nie zdążył zrealizować wszystkich obietnic, nie zdążył bo to nie możliwe przez 3 lata, ale spokojnie zdążą bo kolejne 4 lata i więcej rządów przed nimi na spokojnie, ludzie nie są głupi i poznali się na tych złodziejach na usługach Merkel i dlatego platfusy przegrają …
PiS jest jaki jest, ale z dwojga złego 100 % wolę PiS bo przynajmniej słuchają społeczeństwa i są Polakami.

ja
odpowiada  oo
2 lat temu

To co bierze że tak głupio gada.

71
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x