OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Dwa poważne wypadki w jednym miejscu. Interweniował LPR

Do dwóch poważnych wypadków doszło jednego dnia, na krótkim odcinku drogi. W miejscowości Golina (droga Krotoszyn-Jarocin), najpierw zderzył się samochód z autobusem. Kilka godzin później był wypadek dwóch osobówek. W obu przypadkach interweniował śmigłowiec LPR z Michałkowa.

+

Kilka minut przed godziną 8:00 na drodze krajowej nr 15 czołowo zderzył się autobus PKS Konin z samochodem osobowym marki Mercedes z Sulmierzyc. Najprawdopodobniej kierowca Mercedesa zjechał na przeciwny pas ruchu. Pięć osób zostało poszkodowanych, z czego 3 ciężko. W Mercedesie podróżowało dwóch mężczyzn – 20-letni kierowca i 36-letni pasażer. Do ostrowskiego szpitala trafił kierowca osobówki. Autobusem podróżowało 12 osób.

Kilka godzin później, 100 metrów dalej doszło do kolejnego wypadku. O godzinie 11:30 panował jeszcze ruch wahadłowy po wcześniejszym zdarzeniu. Kierowca Saaba zjechał nagle na lewy pas. Wtedy zderzył się czołowo z Fordem C Maxem, którym podróżowały 3 osoby. Była to matka z dwójką dzieci w wieku 22 i 9 lat. Najmłodsze dziecko przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Poznaniu. Jej matka doznała złamań. 22-latek nie doznał poważnych obrażeń.

5 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Tolek
2 lat temu

20 lata duże kombi, napęd tylny……
Jestem ciekaw co poszło nie tak?
Ale taka prawdziwa przyczyna żeby unikać takich zachowań w przyszłości

Maria
2 lat temu

Ciekawe gdzie teraz są ci najmądrzejsi co uznają ze po co ten śmigłowiec ??

.
odpowiada  1
2 lat temu

Odbiją sobie przy klimatyzowanym bilardzie w godzinach pracy

1
2 lat temu

Nawiasem mówiąc to ktoś chyba sobie robi jaja ze strażaków i ich ciężkiej pracy, przy gorączce prawie 37 stopni w cieniu muszą chodzić ubrani na długo i do tego jeszcze hełm, nic aktulanie nie gaszą przecież.

driver - ten prawdziwy driver
2 lat temu

Przykre zdarzenia. Oby poszkodowani szybko się wylizali!
Dla formalności – czy sprawcy i uczestnicy byli trzeźwi? Wie ktoś?
Prowadzenie w stanie po spożyciu alkoholu jest jedną z najczęstszych przyczyn wypadków. W takie upały już po ćwiartce można mieć lekką korbę więc ostrożnie z alkoholem.

5
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x