Kolejni urzędnicy polegli w walce z upałami

Letnie temperatury negatywnie wpływają na trzymanie długopisów i picie porannej kawy – takie sarkastyczne uwagi można było wyczytać z komentarzy pod poprzednim artykułem. Mowa o urzędnikach, którzy nie wytrzymują 8 godzin pracy podczas panujących temperatur. Poza Urzędem Miejskim, kolejni urzędnicy postanowili skrócić swoją pracę.

+

Tym razem w walce z upałami ulegli urzędnicy z Urzędu Gminy Ostrów Wielkopolski, obsługującym wioski wokół Ostrowa.  Na podstawie Zarządzenia Nr 31/2018 Kierownika Urzędu Gminy Ostrów Wielkopolski z dnia 8 sierpnia 2018 roku w sprawie skrócenia czasu pracy na okres upałów, w informuję że, Urząd Gminy Ostrów Wielkopolski w dniach od 8 do 10 sierpnia 2018 roku będzie czynny do godziny 14:00.

A Wy co radzicie urzędnikom w takiej sytuacji?

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Opalali się na Piaskach
Subskrybuj
Powiadom o

81 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ini
5 lat temu

Jak to czytam to mi rece opadaja. Urzednicy nic nie robia a ile zarabiaja o matko święta!!!!! Jak taki madrala w urzedzie nie popracuje to nie ma o tym pojecia. Co do wyplaty mam okolo 1900 na reke a często sniadanie jem pracujac bo akurat jestem w miejacu gdzie nie ma przerwy na takie rzeczy. Zapraszam do pracy w urzedzie…. A pozniej tak po miesiacu o komentarze.. byscie sie niezle zdziwili. Mamy rok 2018 a nie 1980 gdzie faktycznie z urzednikami byla porazka. Teraz ministwrstwo narzuca takie ustawy i programy do pracy ze galy by wam powychodzily. Trzeba miec tylko mgr i rura do urzedu. Mam pelny szacun dla rolnikow i tych co pracuja i na dachach i w nagrzanych halach i na drogach wiec moze troche szacunku w druga strone

Teri
5 lat temu

Na 4 godziny na kuźni

Ciepłownik
5 lat temu

Mocca – już cię widzę jak przychodzisz do urzędu po 17 lub później. Już takie próby były i pies z kulawą nogą nie przychodził.

Zaxa
5 lat temu

Piter, ty jesteś tłuk do entej potęgi. Przecież wyraźnie napisano, że krócej pracują w tych urzędach, gdzie nie ma klimatyzacji, a tam gdzie jest (starostwo), godziny pracy są takie jak zawsze. Czytaj młocie ze zrozumieniem.

81
0
Napisz co o tym sądziszx