Nie żyje dwóch ostrowian. Bus uderzył w drzewo

Tragicznie wieści dotarły do nas z ziemi opolskiej. W niedzielę zginęło dwóch ostrowian w wieku 32 i 60 lat. Razem podróżowali busem przez województwo opolskie. Nagle pojazd zjechał z drogi, wpadł do rowu, gdzie uderzył w drzewo. 60-latek zmarł na miejscu, natomiast 32-letniego mężczyznę długo reanimowano na miejscu zdarzenia, tym razem bezskutecznie.

+

Jadący DK 11 od strony Byczyny dostawczy Peugot Boxer z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo . Do tragedii doszło 29 lipca, po godz. 14:00 przed miejscowością Kostów k. Kluczborka. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy kluczborkiej drogówki, 60-letni kierujący osobowym Peugeot z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, i uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia śmierć ponieśli 60-letni kierowca oraz 32-letni pasażer.

Policjanci obsługujący zdarzenie wykonali szereg czynności w miejscu wypadku. Zabezpieczyli ślady, rozpytali świadków, wykonali oględziny oraz dokumentacje fotograficzną. Wszystkie te czynności po to, by wyjaśnić wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Apelujemy o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem. Przypominamy wszystkim użytkownikom dróg, także pieszym, że bezpieczeństwo na drogach zależy przede wszystkim od nas samych – od decyzji, które podejmujemy.

Należy jeździć bezpiecznie, z prędkością dostosowaną do panujących warunków – natężenia ruchu, pogody, stanu nawierzchni. Warto też zwiększyć odstęp pomiędzy pojazdami. Pamiętajmy również o tym, aby za kierownicę zawsze wsiadać wypoczętym. Zmęczenie powoduje, że nasza koncentracja jest znacznie osłabiona, a reakcje opóźnione. Chwila nieuwagi może kosztować zdrowie, a nawet życie. Sprawdzajmy również stan techniczny swoich pojazdów przed podróżą.

CZYTAJ  Wyłączą ciepłą wodę na tych ulicach

20 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
E
4 lat temu

Wyrazy współczucia dla Iwonki i rodziny spoczywaj w pokoju Marku rozwniez współczucia dla drugiej rodziny straszna tragedia?

kriis
4 lat temu

Marku spoczywaj.. Byłes dobrym czlowiekiem…

xxx
4 lat temu

Wyrazy ubolewania dla rodziny 🙁

Kisia
4 lat temu

Czy ktoś wie gdzie mieszkał 32 latek,pytam bo nieiwem czy to niechodzi o mojego znajomego 🙁

Ja
odpowiada  Kisia
4 lat temu

Sieroszewice

jjjj
odpowiada  Kisia
4 lat temu

z pruślina

A
odpowiada  Kisia
4 lat temu

przez dobre 25 lat w ostrowie ( pruślin ) od kilku lat w sieroszewicach

ONA
4 lat temu

KUBA ŻEGNAJ…..

B
4 lat temu

Żegnaj Kuba. Byłeś bardzo DOBRYM człowiekiem!! Do zobaczenia

Kris
4 lat temu

Wyrazy współczucia dla tych którzy muszą żyć bez Nich

adam
4 lat temu

Paskudna smierc
Rodzina czeka na ich powrot a Oni juz z gory patrza. 32lata mlody facet…Wyrazy wspolczucia dla rodzin. Wieczny odpoczynek..

Ja
4 lat temu

Jakub (*)

Mix
4 lat temu

apele swoje…a życie swoje…kto w danej chwili pamięta o przestrogach…o uwadze nad wodą tyle trąbili a bijemy rekord w tym roku w ilości utonięć….

kefir
odpowiada  Mix
4 lat temu

Jak będziesz starszy to zrozumiesz, że apele policji to sobie w dupę możesz wsadzić. I czemu służą tez zrozumiesz.
RiP dla ofiar.

20
0
Napisz co o tym sądziszx