John Deere spłonął przez prasę

O dużym nieszczęściu może mówić rolnik, któremu spłonął ciągnik John Deere oraz prasa. Do pożaru doszło w miejscowości Jesiona gm. Ostrzeszów. Do akcji gaśniczej zadysponowano m. in. jednostkę z powiatu ostrowskiego OSP Czarnylas.

+

Sprzętu nie udało się uratować, ale na szczęście rolnikowi nic się nie stało.

CZYTAJ  Marta powalczy o tytuł najpiękniejszej

23 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
miasto
4 lat temu

do tych buraków co maja jeden argument na tresci komentarzy – ze cobys jadła bez kmiotków ze wsi .
Tak po prawdzie gdyby nie miasto to co wy byscie jedli ? – wlasna mierzwe TAK . dzisiaj bez miasta , konsumentow, przemysłu, chemii, energetyki , przemysłu stalowego, motoryzacji i dotacji UE itp., WY buraki ze wsi wytrzymacie max jedna zimę . Co zapomnialo sie jak do 2000 roku w jednych butach do koscioła chodziły w gospodarstwie 3 osoby ? Co myslicie ,że dotacje UE to daje wam Putin – to miasta płaca podatki dla UE bo by proaktycznie do budzetu to nic nie płacicie . Wiec kmiocie z gospodarstwa zapisz sie do szkoły , włacz TV na programy publicystyczne a nie na durne seiale, idzi do AR – popros o materiały i sie dowiesz kto cie buraku z gospodarstwa tak naprawde Zywi. Wiec przestancie kundle wiejskie z tym zywieniem miast. jedna zima wykończy was bz miasta . A miasta ? praktycznie zywia sie z importu – importujemy

ktoś
odpowiada  miasto
4 lat temu

Pięknie… Nic dodać, nic ująć.

Wacek
4 lat temu

Unia daje nawet kąske na zakup ziemi na mercedesa na dziwki tylko trzeba wniosek złożyć w agencji (to takie proste)

Piotr
odpowiada  Wacek
4 lat temu

niezły idio….. z ciebie
gdyby nie gospodarstwa to ciekawe co byś jadł

Wacek
4 lat temu

Kargul na co ty czekasz kupuj hektary i Unia ci na wszystko da na maszyny na paliwo na wczasy nad morzem żyć nie umierać łajzo!

Seba
odpowiada  Wacek
4 lat temu

A ty kupiłeś hektary czy dostałeś ziemię po ojcu

Kargul
4 lat temu

Nie rozumiecie o co chodzi. Zwykły Kowalski chodzi do pracy np do Mahle Conforty itp i nie dostaje dotacji na życie do wypłaty. Państwo też mu nie dokłada bo Mahle mało płaci. A rolnik bierze dotacje na ziemię paliwo pomoce bo susza albo gradobicie. I STĘKA ŻE SIĘ NIE OPŁACI. JAK SIĘ NIE OPŁACI TO SIĘ ZAMYKA INTERES I DO MAHLE ZA***RDALA

rolnik
odpowiada  Kargul
4 lat temu

tylko żebyś ty w tym swoim śmiesznytm mahle zapierdalał tyle ile rolnik w ciągu roku to też byś narzekał i nie pie… głupot bo ty tego nie zrozumiesz

ktoś
odpowiada  Kargul
4 lat temu

Wy rolnicy, tyle zapi***alacie, że „po godzinach” w normalnych firmach dorabiacie. Ilu „rolników” pracuje w correct’ie ??????

Maja
4 lat temu

Kargul….a czym Ty się żywisz co? Nie jesz pieczywa, nabiału, owoców? Wygląda na to że nie, bo to wszystko wyprodukowane przez ” nierobów „. No w sumie można jeszcze jeść trawę i liście… Nikt nie jest zobowiązany, by kogokolwiek lubić, ale istnieje pewna rzecz, o której warto pamiętać – SZACUNEK.

Spidy
4 lat temu

Kargul jesteś ciemnym mieszczuchem i gowno wiesz o pracy w rolnictwie

Wacek
4 lat temu

Kargul idż się leczyć na stopy bo na głowę już za próżno deblu!

Kargul
odpowiada  Wacek
4 lat temu

Ty też bierzesz dotację nierobie. Pasożyty jedne

Kargul
4 lat temu

Arek ma rację bo bamber posieje zboże przychodzi susza i państwo wypłaca pomoc a zwykły Arek idzie do pracy jego firma upada a Pan Arek wylądował na ulicy i nikt mu żadnej dotacji nie daje zapomogi ani kredytu nie anuluje.

Bartosz
odpowiada  Kargul
4 lat temu

Ty może skoncz podstawowke

Maja
4 lat temu

Arek…Bogaty czy biedny, ale na to wszystko musiał zapracować i to ciężko. Widać nie masz zielonego pojęcia o pracy w gospodarstwie. Pewnie na mamusi garnuszku jeszcze siedzisz, bo nie wiesz co to praca.

Wacek
4 lat temu

Arku ale ty jesteś płytki jak woda w pisuarze !!!

23
0
Napisz co o tym sądziszx