OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Cygan biegał nago. Policjanci użyli broni. Trafił do szpitala

Do kuriozalnej sytuacji doszło dziś i wczoraj w Nowych Skalmierzycach. W czwartek Cygan chodził całkowicie nagi i nawoływał do modlitwy. Mężczyznę wypuszczono z oddziału psychiatrycznego i wrócił do domu. W piątek funkcjonariusze ponownie interweniowali, ale finał akcji okazał się dramatyczny.

+

Mężczyzna awanturował się, wyrywał kwiaty, wybijał szyby w jednym z budynków. Funkcjonariusze widząc agresywną postawę, oddali strzał ostrzegawczy. W międzyczasie Cygan doznał rany brzucha – najprawdopodobniej od szkła. Rannego przewieziono do kaliskiego szpitala, gdzie trafił na blok operacyjny. Dodatkowo stwierdzono u mężczyzny powierzchowną ranę nogi. Trwa ustalanie czy jest ona skutkiem użycia broni przez policjanta.

POLECANE NEWSY
36 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Michał
odpowiada  oo
3 lat temu

On nawet nie był nigdy w Londynie nawet go nieznaczie a komentarze pisać wam się zachciało aaaa bo o Cygana hodzi i to dlatego huje te Polaki zajebane zazdroszczom i dlatego Hahaha ale jak mozna bycz takim podłym No dobra wy uważacie się za dobrymi modrymi ludźmi a wy pajacami jesteście słyszycie sosi o Cygana cY Afrykanka wypisujecie takie głupie komentarze ze się w dupie nie mieści a czemu tak niewinny hory człowiek został postrzelony a wy serca nie maczie jak tak mozna aaa ja wam powiem czemu bo Polak to zdechnie Polakiem pijaki głupie jak huj dzieci mordujom pedofile zabijajom i zdehnom i kultury się nie nauczom Polaki jebane nie chciałem bycz wulgarny ale się proszom idioty skończone rasisty jebane

alfonso
3 lat temu

My cyganie nie lubiec majty cisnie w sprzet dlatego chodzimy bez to latwia sprowa dla kobieta mnie praca

Ghuk
3 lat temu

No tak zrobił z siebie wariata a teraz rentka zapomogi i żył długo i szczęśliwie ????

Jan
odpowiada  Den
3 lat temu

Jeżeli strzał ostrzegawczy czemu został postrzelony w brzuch , strzelać do bez bronnego człowieka ze cygan mogli użuć paĺek lub gazu widać źe 70 % Polakòw to Rasisty !!

Janusz
odpowiada  Jacek
3 lat temu

Romowie nie wyrzucająm niemowlaków na simitnikach , nie kiszom w beczkach jak ogòrki kiszone , bijąc kopiąc małych dzieci ,zastanòw się co piszesz widać to po tobie że jesteś Rasistom ??

SYSTANE
odpowiada  O kur..... a
3 lat temu

Jeszcze szpital za darmo, żyć nie umierać.

SYSTANE
odpowiada  merc
3 lat temu

Co Ci zrobią jak to ich jest mniejszość i to Ty jesteś u siebie, a nie odwrotnie …

SYSTANE
odpowiada  Monika
3 lat temu

Pisać po Polsku również Cię uczyli ???

merc
odpowiada  Monika
3 lat temu

masz racje , bo ludzie im zazdroszcza bogactwa a szczegolnie ta polska patologia co robi w com 40 mahle i tych obozach

poJacek
odpowiada  Myszka
3 lat temu

z tego ze nas okradaja nas ludzi

36
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x