Zderzenie w Sobótce. Poszkodowany 4-latek

Udostępnij
Tweet

W piątkowe popołudnie doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Na drodze krajowej nr 11 zderzyły się Ford oraz Toyota. Do szpitala zabrano 4-letnie dziecko podróżujące Fordem.

+

Na wysokości zajazdu Klara kierująca Fordem postanowiła wyprzedzić Toyotę. Jej kierowca postanowił w tym samym momencie skręcić w lewo. Brak zauważenia wyprzedzającego go Forda skutkuje przypisaniem mu winy za zaistniałe zdarzenie.

Oba pojazdy wjechały do przydrożnego rowu. U 4-latka na szczęście nie stwierdzono żadnych obrażeń. Po przebadaniu opuścił szpital.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

20 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
gość
6 lat temu

To było tak jechał Pan toyota i za nim jechała ciężarówka on włączył kierunek więc ciężarówka stanęła za nim on zaczął skręcać a zza ciężarówki wyjechało auto

merc
odpowiada  gość
6 lat temu

jak tak bylo to zabrac prawko ,,,

ptk
6 lat temu

ostrowianie powinni jeździć autobusami i pociągami , skoro pracuje z mahle i comforty za najniższa krajową , ale nie jeden z drugim kupi śrupa za 1 tys zł a później max 50 na godzinę bo się rozleci a i bron boże wymieniać olej bo to już dokładanie do interesu , przecież auto to jest tylko z punktu a do b a ci co maja lepsze fury to idioci otto cały ostrów ,pracujcie dalej za paczkę fajek

SYSTANE
odpowiada  ptk
6 lat temu

Później jedzie taki jeden z drugim i tamuje ruch, utrudniając innym przemieszczanie się.
Ale Policja takich się nie tyka, tak samo jak L tamujących ruch na Kalisz jadących max 60 km/h.
Istnieje takie coś jak tamowanie ruchu/utrudnianie ruchu innym.

20
0
Napisz co o tym sądziszx