OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Kierowca busa cofając śmiertelnie potrącił kobietę

Do śmiertelnego potrącenia kobiety doszło na chodniku, w miejscu gdzie kierowca poruszał się bardzo wolno. To pokazuje, że nie zawsze zabija wysoka prędkość kierowcy, ale nawet masa i nieszczęśliwy zbieg okoliczności. Kierowca busa cofał po chodniku. Pod koła wpadła mu 77-letnia kobieta. 29-letni kierowca zorientował się dopiero gdy kobieta była już pod silnikiem.

+

Do tej tragedii, która powinna być ważnym sygnałem ostrzegawczym dla wszystkich kierowców, doszło w piątkowy poranek w Kaliszu przy ul. Górnośląskiej o godzinie 9:25. Kierowca dostarczał towar Szczegółowe okoliczności wypadku ustali policja. Zdjęcia z Kalisz24.info

17 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
45
3 lat temu

Szczerze mu wspolczuje wypadki sie zdarzają roznym ludziom w roznych miejscach na pewno tego nie chcial ale bedzie musial zyc z tym dalej chyba trudno jest zyc ze swiadomoscia ze ktos nie zyje z naszej winy !?

werto
odpowiada  ADWOKAT Robert. W
3 lat temu

Ale nick sobie wymyśliłeś. Ładniej brzmi “Pół bo połowa”

ADWOKAT Robert. W
3 lat temu

Za spowodowanie wypadku śmiertelnego nie można zawiesić kary jeżeli prokurator weźmie pod uwagę że kierowca cofał powoli był trzeźwy dostanie karę 1 rok pozbawienia wolności ewentualnie może się odwołać jeżeli trafi do więzienia to po puł roku może się starać o warunkowe zwolnienie z jednej strony pani mu weszła pod auto z drugiej strony to jest chodnik

Nie bądź taki do przodu ...
odpowiada  teraz myślę co się stało?
3 lat temu

Ciekawe czy na co dzień jesteś taki do przodu.
Najłatwiej osądzać siedząc w domku, albo jeżdżąc tico czy innym matizem i robiąc w rok tyle kilometrów co ten chłopak w miesiąc.

ESO
3 lat temu

Szkoda chłopaczka bo na pewno tego nie chciał, a wypadki chodzą po ludziach i nie myli się tylko ten co nic nie robi.
Szkoda tylko, że zginął człowiek bo chłopak będzie musiał żyć z tą świadomością do końca życia.

ESO
odpowiada  teraz myślę co się stało?
3 lat temu

Oczywiście przepisy są święte, ale życie swoją drogą.
Ciekawe czy jesteś taki urabura w życiu codziennym za kierownicą …
Czekaj, czekaj, jaką kierownicą ?!
Przecież ty nawet nie masz prawa jazdy także o czym my mówimy.

dostawca
3 lat temu

Jestem również dostawcą w jednej z lokalnych hurtowni. Za kierownicą spędzam całe dnie. Zza szyby dostawczaka nie widać całego swiata mimo iz staram się mieć oczy dookoła głowy nie jesteśmy w 100% zapobiec takim wypadkom.codziennie dziekuje Bogu, ze udało mi się tony towaru dostarczyć do sklepów byście mogli zrobić sobie zakupy bądź odebrać wymarzony telefon w punkcie punkcie przy tym nikomu nie.zrobić krzywdy . Myślę ze w nie ma co osądzać czy baba czy kierowca . Tragedia stała się dla obu stron. NIE OSADZAJCIE PROSZĘ . POMODLICIE SIĘ BY BYŁO ICH JAK NAJMNIEJ.

teraz myślę co się stało?
3 lat temu

Cofając jest się odpowiedzialnym za to co z tyłu auta nam się pojawi-nie widzisz poproś kogoś kto będzie tobie mówił co się za samochodem dzieje,zresztą jest to ujęte w przepisach.Nie ma o czym deliberować,zwłaszcza że sprawca cofał po chodniku,szkoda że nie po torach,zrozumiał by swój pomysł,czyli co go pier..olło.

ds6
3 lat temu

wlyzie takie babsko pod auto i mlody chlopak teraz ma klopoty, ale moze tylko zawiasy,

driver
3 lat temu

czy sprawca i poszkodowana byli trzeźwi?

17
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x