24-latek wielokrotnie okradał mieszkania

W ręce ostrowskich policjantów wpadł 24-letni mężczyzna, podejrzany o liczne kradzieże oraz włamania do domów i mieszkań. Złodziej kradł wszystko, co wpadło mu w ręce, począwszy od sprzętów elektronicznych, poprzez biżuterię, rower, alkohol, czy papierosy.

+

Od początku sierpnia br. w Ostrowie Wielkopolskim doszło do kilku kradzieży oraz kradzieży z włamaniem do domów i mieszkań. Cztery zgłoszenia dotyczyły kradzieży z włamaniem.

W kolejnych przypadkach złodziej wykorzystał fakt niezamkniętych mieszkań i pomieszczeń gospodarczych. Jego łupem padały różne przedmioty m. in. kamera cyfrowa, laptop, tablet, rower,  biżuteria, aluminiowa drabina czy alkohol.

Na podstawie prowadzonych czynności i analizy gromadzonego materiału, funkcjonariusze ustalili, że za tymi przestępstwami stoi prawdopodobnie ta sama osoba.

24 września br. policjanci wpadli na trop podejrzanego. Tego samego dnia został on zatrzymany. Dalsze działania potwierdziły ustalenia policjantów. Funkcjonariusze w mieszkaniu mężczyzny jak również w lombardach znaleźli  i zabezpieczyli część utraconego mienia.

24-letni ostrowianin usłyszał już zarzuty dotyczące włamań  i kradzieży mienia. Przyznał się do ich popełnienia. Podejrzany działał w warunkach powrotu do przestępstwa, czyli tzw. „recydywy”, a więc sąd może mu wymierzyć teraz karę nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nowe informacje nt. zdrowia Maksia
Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mikołaj
6 lat temu

Ciekawe 15 lat. W miejscu w którym mieszkam też mamy tak młodego złodzieja udowodniono mu około 20 rabunkow i co? nic bo ma znajomości na policji i chodzi sobie wolno.

ile będę musiał poświęcic życia swego i swojej rodziny,a jak wyjdzie kolejny raz czy mnie nie okradnie?
6 lat temu

I co z tego że 15 lat mu grozi?Ma 24 latka,robić mu się nie chce i wcześniej nie chciało(stąd recydywa),wylerzy się,pobyczy w pierdlu i tak do emerytury niebieski ptak jeszcze nie jednego obrobi a potem emerytura socjalna,a ty zapier..alaj na jego utrzymanie po nocach w comforty,na kasie w biedrze płać podatki zusy i utrzymanie darmozjada z’twoich podatków.Taka osoba jest aspołeczna,nie wiem po co ona społeczeństwu może na narządy,ale będą głosy że to nie etyczne.Śmieci się utylizyje a tu nie mam pojęcia?by miało to sens.

Fela
6 lat temu

Nie rozumiem dlaczego o takim barachle piszecie „mężczyzna ” Złodziej i bandyta to już nie mężczyzna

3
0
Napisz co o tym sądziszx