Z 2,8 promila uderzył w słup

Udostępnij
Tweet

31-letni mieszkaniec Przygodzic prowadził Renault Scenica w środowy wieczór. Mężczyzna na prostym odcinku drogi nagle zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się ze słupem energetycznym, przekrzywiając go. Mężczyzna zamiast przewozić dziecka (jak informuje naklejka na tylnej szybie), przewoził butelkę wysokoprocentowego alkoholu. Sam zaś kierowca wydmuchał 2,8 promila.

+

O tej porze było mglisto, nawierzchnia była mokra, a termometr wskazywał 3 stopnie Celsjusza. Kierowca, mieszkaniec zresztą Przygodzic zachował się całkowicie nierozważnie. Uszkodził tylko swój samochód, a mógł zderzyć się z przypadkowym samochodem przewożącym dzieci. Wówczas mógłby nawet doprowadzić do ich śmierci. 2.8 promila zdecydowanie odebrało kierowcy rozum.

[jwplayer mediaid=”71319″]

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Trzeci raz próbował to zrobić na kładce
Subskrybuj
Powiadom o
26 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ZYCZLIWY
9 lat temu

Jakie on miał problemy chyba z alkoholem i narkotykami, sklepowy cwaniaczek a ci co go bronią to pewnie rodzinka albo znajomi .
Zastanówcie się jakby kogoś zabił czy wtedy ktoś by go tutaj bronił
POWIEM WIĘCEJ JAK KTOŚ TEGO CWANIAKA ZOBACZY W AUCIE NIECH ZARAZ POWIADAMIA POLICJĘ NIECH GO ZATRZYMAJĄ I PRZEBADAJĄ ALKOTESTEM MOŻE WTEDY UNIKNIEMY TAKICH SYTUACJI.

matka siedzi z tyłu, tak powiedział!
odpowiada  ZYCZLIWY
9 lat temu

A gdyby wasza matka tędy przechodziła?

viper
9 lat temu

totalne zero ma dwojke dzieci przykladny tatus ktory nigdy nie trzezwieje sklep to jego drugi dom dobrze ze nikogo nie zabil nawet prawa jazdy niema ukarac dla przykladu tego sklepowego przyblede bo komus predzej cos zrobi takie jest polskie prawo pomaga pijaka potecialnym zabójcą

mały kolega z pod sklepu
9 lat temu

Gosciu nawet prawa jazdy niema juz go wypuscili. I smiga po wsi i sie smieje i zlopie od. Nowa

Cwiarteczki cytrynowki

Thomas
9 lat temu

Po co chcemy wiedzieć? By strzec sie takich debili. A co do tych cip i gieroji to najczęściej podpisują sie „”””X””””

x
9 lat temu

i poco ujawniac kto jechal ch*j was to obchodzi nieznacie a sie wypowiadacie a moze mial problemy…. w necie gieroje a cipy na zywo

IZA
odpowiada  x
9 lat temu

Problemy ??? Ciekawe czy jakby zabił Twoje dziecko , matkę czy żonę też dzieciaku byłbyś taki wyrozumiały ?
IDIOTOM MÓWIMY NIE

Karol3414
odpowiada  x
9 lat temu

Może i miał problemy, co mnie to obchodzi? Pić mu nie zabraniam.

piotr
odpowiada  x
9 lat temu

Problem nie rozwiazuje sie za kierownica majac 2.8 promila chyba ze ty jestes taki sam jak on

Trzeźwy
9 lat temu

Do 0,5 promila 15 dni bezwzględnego aresztu na koszt aresztowanego, publikacja wizerunku i nazwiska w mediach, prasie lokalnej i na stronie KPP, zatrzymanie prawa jazdy na 5 miesięcy. Do 1 promila 30 dni bezwzględnego aresztu na koszt aresztowanego, publikacja wizerunku i nazwiska w mediach, prasie lokalnej i na stronie KPP, zatrzymanie prawa jazdy na 11 miesięcy. Powyżej promila jak wyżej a dodatkowo prawko zabierać na minimum 18 i aresztować na minimum 6 miesięcy oczywiście wszystko na koszt aresztanta lub na odrobek i tak co 0,1 promila dodawać 2 miesiące odsiadki i utraty uprawnień. Wizja wstydu przed sąsiadami i znajomymi oraz bezwzględnego obligatoryjnego aresztu radykalnie zmniejszyłaby prawdopodobieństwo spotkania pijaka na drodze. wystarczy zmienić zapis w konstytucji odnośnie wizerunku i danych osobowych tej specyficznej grupy jaką są pijacy drogowi. Na narkotyki też znajdzie się sposób:)

kefir
odpowiada  Trzeźwy
9 lat temu

A za 0,0 izolacja społeczna, za smęcenie, zatruwanie życia i ogólną propagandę niechęci do życia. Za tzw. pierdzielenie. Pewnie jesteś starym pierdzielem. Wszystkiego się w życiu boisz, czy tylko gniewu małżonki?

8mila
9 lat temu

miał dwa osiem promila i spotkała kara DEBILA !!!!!!

26
0
Napisz co o tym sądziszx