6 akcjonariuszy utworzy spółkę żużlową

TŻ Ostrovia przystąpi do najbliższego procesu licencyjnego jako spółka akcyjna. – informuje portal WP SportoweFakty.pl. Trzon spółki ma stanowić 6 akcjonariuszy. Ma to zapewnić transparentność klubu, a to w obecnej sytuacji jest jednym z priorytetów włodarzy klubu TŻ Ostrovia.

+

Proces powstawania spółki sportowej akcyjnej jest już na ostatniej prostej. Jej powstanie to kwestia kilku dni. Nowi działacze tą strategiczną dla ostrowskiego żużla decyzją, zamierzają odbudować utracone zaufanie po meczu żużlowym z Lokomotiv Daugavpils. Choć wtedy ktoś inny prowadził klub żużlowy.

– Chcemy dać tym partnerom pewność. Każdy ma widzieć, gdzie trafi i jak zostanie wydana każda wpłacona złotówka. Wychodzimy z założenia, że spółce akcyjnej łatwiej zaufać niż stowarzyszeniu. To dotyczy także zawodników, z którymi musimy zbudować relacje – dodaje szef TŻ Ostrovia na łamach WP SportoweFakty.pl

Po 1 listopada zostaną zaprezentowani nowi zawodnicy.

CZYTAJ  Minister Zdrowia przyjeżdża do Ostrowa. Wiemy po co

13 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
zyg
6 lat temu

Oby trenera klasy światowej nie zrobili pijakiem ,znowu ……

lee
6 lat temu

Dopóki przy ostrowskim żużlu będą się kręcić ludzie pokroju pana Giernalczyka, Wargi i spółki to nie dostaną ani złotówki za bilet.i moja noga na stadionie nie postanie.

Bolo
6 lat temu

Jeśli ma być żużel na wysokim poziomie to ludzie pokroju Giernalczyka czy inne picki nie powinny mieć wstępu do parkingu. Tylko pełen profesjonalizm może przyciągnąć kapitał

axz
odpowiada  Bolo
6 lat temu

A co masz do Adama?

Xxx
odpowiada  Bolo
6 lat temu

Picek to człowiek z żółtymi papierami

Metanol w moich żyłach
6 lat temu

całe życie na wirażu.

ratusz
6 lat temu

jak w tym nowym klubie ma być giernalczyk to po żużlu

dawny kibic żężla
6 lat temu

Znowu heca będzie, pewne jak amen w pacierzu. Gorzej, że miasto będzie pakować kasę w to jeżdżanie motorynkami dookoła. Nawet 500 głosów może zaważyć o wyniku wyborów, a pani co robi za prezydenta teraz będzie na bank kandydować. Więc sypnie hojnie i pokaże się na imprezach.

ostrowianin
6 lat temu

i po co ten żużel ….?

zyg
odpowiada  ostrowianin
6 lat temu

A wolisz chlać gorzałe to Twój problem

ostroviak
6 lat temu

za każdym razem kiedy powstaje kolejny twór słyszę to samo – już ciężko w to wierzyć – Panowie !!!!! mniej mówcie a więcej czyńcie !!
Poprzednicy też zapewniali że klub jest prowadzony profesjonalnie , że klub nie posiada zadłużeń – jak wyszło wszyscy wiedzą.
Pomimo wszystko życzę Wam aby i tym razem sytuacja się nie powtórzyła . AMEN !!!!!

fan
6 lat temu

Oby wreszcie zuzel w Ostrowie byl na przyzwoitym poziomie…pod kazdym wzgledem…

bik
odpowiada  fan
6 lat temu

Tylko po co?

13
0
Napisz co o tym sądziszx