Jest darmowy kort do tenisa dla wszystkich

Udostępnij
Tweet

Od piątku, 26 sierpnia 2016 roku, mieszkańcy Ostrowa będą mogli nieodpłatnie korzystać z kortu tenisowego, który powstał przy Szkole Podstawowej nr 7. – Mimo, że jest to obiekt usytuowany na terenie szkoły, korzystać z niego mogą wszyscy mieszkańcy naszego miasta. Powstał on w ramach Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego i jest jednym z pięciu zadań, które ostrowianie wybrali w głosowaniu do realizacji – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

+

Kort dostępny będzie dla mieszkańców już od jutra. Osoby zainteresowane korzystaniem z obiektu powinny zgłosić się do szkolnego sekretariatu, by ustalić harmonogram zajęć oraz zapoznać się z regulaminem korzystania z obiektu sportowego. Sekretariat szkoły czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00, tel. 62 735 99 50.

Kort czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00 -20.00 we wrześniu oraz 16.00 – 19.00 w październiku. Natomiast w soboty i niedziele, tak we wrześniu, jak i w październiku, w godzinach 10.00 – 18.00.

Pełny regulamin korzystania z kortu tenisowego dostępny jest na stronie internetowej szkoły (www.sp7.osw.pl) w zakładce dokumenty.

– „Bądź jak Janowicz i Radwańska” to zadanie, które zajęło czwarte miejsce w głosowaniu mieszkańców w ramach Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego. Prace na obiekcie są zakończone, więc zapraszam ostrowian do korzystania z niego. Kort dostępny jest bezpłatnie – informuje Beata Klimek, prezydent Ostrowa.

Na terenie, gdzie wcześniej usytuowane było zniszczone boisko asfaltowe wykonana została nawierzchnia z poliuretanu, opaska z kostki betonowej okalająca boisko, wykonano piłkochwyty oraz ogrodzenie. Dostarczono również akcesoria sportowe, m.in. siatki do tenisa.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Tomas
7 lat temu

opisujecie o regulaminie, ale ja jako starsza osoba nie posiadajaca cały czas dostepu do internetu musze znac rgulamin ze strony internetowej. Wchodzac na boisko jest tabliczka z regulaminem i podczas wieczornej gry w tenisa przychodzi pan i zamyka boisko twierdzac ze godziny sa inne, dlaczego wywieszony regulamin na ogrodzeniu nie jest przestrzegany tylko ktos twierdzi ze jest inny… pozdrawiam SP 7

pp
7 lat temu

Posłuchaj asie przypominarz mi asa PRL-u palnij sie w pierś i liż piięty ;bo ja wyjechałem z tego zafajdanego Ostrowa i mieszkam w Krakowie.

egipt
7 lat temu

na tym zdjęciu poniżej zdawałem na karte rowerową jakoś w roku 1987, pokazywało się czy umie sie jeździć przy policjantach, zimą zalane wodą robiło się lodowisko i cisnęło w przerwie poślizgać a terez się siśnie do pracy:-/

zomo
odpowiada  egipt
7 lat temu

Obywatelu zdawałeś przed milicją obywatelską 🙂

maniek
7 lat temu

Nikt nie przyjdzie nawet…. Teraz żeby w cos zagrać to trzeba sie rejestrować? I zapoznawać z regulaminem ? Wielka kpina.

Lin
odpowiada  maniek
7 lat temu

A ty Maniek chciałbyś o każdej porze dnia i nocy wchodzić na kort i pewnie byś chciał, żeby dzieciaki sprzątały po tobie puszki po piwach.

Piotr
7 lat temu

Boisko do koszykówki bardziej by się sprawdziło, kort tylko dla niewielkiej grupy osób

kiki
odpowiada  Piotr
7 lat temu

Boisko do kosza jest na każdym orliku. To że ktoś nie gra w tenisa, nie oznacza że inni nie grają. Jest dużo osób uprawiających ten sport, ale z powodu braku takich boisk muszą płacić za korty na hali lub pod namiotem.

pp
7 lat temu

Zapraszam teraz cały sztab p. KLIMEK do rozwalenia łopatami gliny przy stawie Szulca ,bo zaczyna tutaj straszyć i przypomina mi kresy wschodnie a może to jawa ,bo to jest osiedle kresowe o których już nikt nie pamięta .Pamietają tylko o podatkach. Kresowiacy z Kresów centralnego ostrowa przypominają ,że tu tez mieszkają.
.

as
odpowiada  pp
7 lat temu

jak miałeś przez wszystkie poprzednie lata wysypisko tam to ci nie przeszkadzało? teraz ci przeszkadza jak zaczeli cos robić? puknij się!

10
0
Napisz co o tym sądziszx