Wielokrotnie okradał ogródki działkowe

Udostępnij
Tweet

Ostrowscy kryminalni ustalili sprawcę kradzieży i kradzieży z włamaniem, do których dochodziło na terenie ostrowskich ogródków działkowych. 44-letni mężczyzna usłyszał łącznie trzynaście zarzutów.

+

W lipcu bieżącego roku policjanci notowali kradzieże i kradzieże z włamaniami, do których dochodziło na terenie ostrowskich ogrodów działkowych. Z działkowych altan łupem złodzieja padały narzędzia, sprzęt RTV i gospodarstwa domowego, a nawet alkohol. Jedna z ogrodowych altan została zniszczona poprzez całkowite spalenie.

Pracujący nad sprawą policjanci intensywnie poszukiwali sprawcy działkowych przestępstw. Gromadzono materiał dowodowy i typowano potencjalnych podejrzanych. Ich wysiłki nie poszły na marne, we wtorek ostrowscy kryminalni zatrzymali 44-letniego mężczyznę, podejrzewanego o dokonanie opisanych czynów. Mężczyzna w rozmowie z policjantami przyznał, że kradł i włamywał się do altan, skąd zabierał mienie, które następnie sprzedawał głównie na złom.

44-latek usłyszał zarzuty popełnienia przestępstw kradzieży, kradzieży z włamaniem oraz usiłowania kradzieży z włamaniem. Prowadzący sprawę ustalili, że mężczyzna w okresie od początku lipca do początku sierpnia bieżącego roku popełnił dziewięć kradzieży z włamaniem, trzy usiłowania kradzieży z włamaniem i jedną kradzież, tj. łącznie trzynaście czynów.

Mężczyzna już usłyszał zarzuty. Za wszystkie popełnione czyny odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do lat dziesięciu.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Wypadek 3 aut. 1 osoba poszkodowana
Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
sprawdzone i działa
7 lat temu

zamiast całej góry niedziałających przepisów KW proponuję na rynku ustawić pręgierz i po trzecim odnotowanym przez policję przestępstwie lub wykroczeniu chłostać delikwenta batem ktoś powie nie możemy się cofać ,ale kochani dalej już nie idzie jeśli tak działa nasze prawo .

1
0
Napisz co o tym sądziszx