OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Żużel: Nowy klub już wkrótce?

Działacze ŻKS Ostrovii poinformowali w poniedziałek, że ich drużyna nie wystartuje w Nice PLŻ w sezonie 2016. Być może przerwa od zmagań ligowych potrwa w Ostrowie tylko rok. Decyzja zarządu Ostrovii jest podyktowana trudną sytuacją finansową klubu.

+

Przypomnijmy, że zadłużenie klubu względem zawodników sięga 900 000 zł. Działacze robili wszystko, żeby uratować żużel w ligowym wydaniu, ale polegli. Kibice będą musieli przełknąć gorzką pigułkę, ale już teraz widać światełko w tunelu.

Z naszych informacji wynika, że już wkrótce w Ostrowie może powstać nowe stowarzyszenie. Tworzyć mają je ludzie skupieni wokół prezesa Michała Szymczaka z firmy MDM Komputery. Nowy klub miałby przystąpić do kolejnego procesu licencyjnego i ubiegać się o starty w sezonie 2017. Przypomnijmy również, że cały czas otwarty jest temat występów na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim drużyny Betardu Sparty Wrocław. W tej sprawie doszło już do pierwszego spotkania, ale decyzje wciąż nie zapadły. Rozmowy będą kontynuowane.

27 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
miki
4 lat temu

Ja proponuje nazwe Weranda Ostrovia

OSTROWINKI I OSTROWIANIE
odpowiada  bajzel
4 lat temu

burak z ciebie…. a może cebularz…????

eh :(
4 lat temu

nowy zarząd nowe afery ?

FAN LADY PANK
4 lat temu

ja jestem tak glupi , ze zawsze pojde na szlake i nic na to nie poradze

Ryszard
4 lat temu

stary kibic: nieważne jak się będzie nazywał klub i jacy będą zawodnicy. Na żużlu ścigają się pieniądze.

Marcin
4 lat temu

Tak Ci co razem z Wodniczakiem bili pianę teraz będą nowe stowarzyszenie zakładać powiem tak mam dość już tej farsy i nabijania nas kibiców w butelkę więc wypad mi z Ostrowa pod ostrowskie kmiotki tam gdzie jest wasze miejsce czyli na pole

karma wraca
4 lat temu

Może Jego Elektryczność ” Liż mi buta” Mirosław Prądniczak się wypowie?

OstowForEver
odpowiada  OKM Jadymy
4 lat temu

chłopie nie krytykuj wszystkiego i wszystkich..raczej zastanów się nad swoim zdrowiem psychicznym zanim będzie za późno. Skieruj swoje kroki do lekarza a nie udzielaj się tu na foum. najlepiej zamknij się w domu i nie wychodź nigdzie aby nie stwarzać zarożenia dla społeczeństwa i ruchu drogowego.

Ave Ostrovia…Ave Wiara Lecha…ave Kibice Szlaki Ci prawdziwi i Wierni. Metanol w naszych żyłach.

karol
4 lat temu

Zaorac ten stadion i będzie święty spokój

:) zuzel
odpowiada  Co Wy na to?
4 lat temu

Elektrycy Ostrów 🙂

27
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x