OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Ważny tydzień dla żużla

Ważny tydzień dla żużla W najbliższą środę działacze żużlowej Ostrovii ogłoszą, czy ich klub pojedzie w rozgrywkach Nice Polskiej Ligi Żużlowej w sezonie 2016. Aktualnie rządzący Ostrovią Michał Szymczak z firmy MDM Komputery otrzymał już raport finansowy od prezesa Mirosława Wodniczaka.

+

Stan kasy nie jest najlepszy – klub ma do spłacenia około 700 tys. złotych. Na plus działa deklaracja ze strony miasta, które chce udzielić mu wsparcia w przyszłorocznych rozgrywkach. Ostrowskich działaczy czeka trudna decyzja. Mirosław Wodniczak w rozmowie z portalem WP SportoweFakty powiedział, że to nie on zadłużył Ostrovię na 700 tys. złotych, bo przed rokiem obejmował klub już z długiem właśnie tej wielkości.

Warto jednak przypomnieć, że wcześniej współpracował z zarządem Ostrovii. W stowarzyszeniu do zaciągania zobowiązań konieczne były nie tylko podpisy jego prezesa, ale także minimum drugiej upoważnionej do tego osoby. Co więcej, każdy z członków zarządu miał dostęp do dokumentów finansowych.

Dług Ostrovii nie wziął się zatem znikąd i wcale nie jest tak, że Mirosław Wodniczak nie jest odpowiedzialny za aktualną sytuację finansową klubu. Oby jednak cała sprawa miały pozytywny finał, bo mecze fazy play-off w ubiegłym sezonie pokazały, że mieszkańcy Ostrowa chcą oglądać żużel na najwyższym poziomie.

24 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Żona
5 lat temu

Gdzie można kupić takie szykowne męskie sweterki jak na zdjęciu powyżej, bo chcę swojemu sprawić prezent na gwiazdkę, żeby miał w czym chodzić do kotłowni jak pali miałem w piecu centralnego ogrzewania.

Leworęczny
5 lat temu

Ja jestem mańkutem i domagam się, żeby żużlowcy jeździli nie tylko w lewo i na wprost, ale także w prawo.

Kibic
5 lat temu

Ja zawsze oglądam żużel na najwyższym poziomie, bo zawszę stoję oparty o barierkę na koronie stadionu.

podatnik
5 lat temu

wodnyczaj to zwykły oszust,kierowal klubem jak swoim folwarkiem .CZAS WIELKI ABY nim ZAJELAA SIE PROKURATURA

arci
odpowiada  podatnik
5 lat temu

Napisz coś o SOBIE!!! P.S. Byłeś kiedyś na żużlu????

Tony
odpowiada  Metanol w moich żyłach
5 lat temu

Najwyższy czas wyjść na prostą;P

Magda
odpowiada  Karol
5 lat temu

i trzeba mieć wygląd 😛

Max
5 lat temu

robimy Szkojce 😀 uuuuuu co za dyszle 😀

Karol
odpowiada  Armanii
5 lat temu

Armanii na Pana to trzeba sobie zasłużyć

Karol
5 lat temu

wczoraj sobie cały ten filmik o naszych gladiatorkach zobaczyłem i muszę przyznać że dawno to ja lepszej komedii nie widziałem 😀 Oktawian Mirosław Augustus 😀 jak się teraz muszą czuć Ci wydymani przez niego co tam z zapartym dechem to oglądali ?? a swoją drogą to jak łatwo sterować masą gawiedzi i to przez takiego chłopka roztropka jak Oktawiusz Mirosław Augustus 😀

24
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x