Oświadczenie – jak wmanewrowano mnie w dymisję?

Udostępnij
Tweet

Dziennikarz Marek Radziszewski opublikował na swoim profilu na Facebooku odpowiedź na oświadczenie dwóch członków zarządu ŻKS Ostrovii. Oto jego treść:

 

Ze zdumieniem przeczytałem oświadczenie dwóch członków zarządu klubu ŻKS Ostrovia. Mogłem z niego dowiedzieć się, że Panowie Mirosław Wodniczak oraz Zbigniew Warga nie uważają za powód do dymisji własne zachowanie – niestety nie pierwsze – które zdaniem kibiców przyniosło hańbę ostrowskiemu klubowi. Panowie z Zarządu klubu postanowili znaleźć tego złego, byleby tylko tym złym nie był żaden z dwóch w/w panów.

Panowie wyrazili zdziwienie faktem, że zostali nagrani. Fakty są takie, że akcja działa się w parku maszyn, w czasie gdy normalnie przeprowadzane są wywiady. Jeżeli Panowie chcieliby załatwiać swoje brudne sprawy, to mogli znaleźć bardziej ustronne miejsce do obrzucania się inwektywami.

Dziwi mnie, że panu prezesowi nie przeszkadzała obecność pani prezydent Ostrowa Wlkp., która chcąc nie chcąc, musiała własnym ciałem odseparowywać pana prezesa od pana trenera.
Trudno również mówić o nagrywaniu z ukrycia dużą kamerą, której do kieszeni niesposób schować. Swoją drogą panowie prezesi zapominają kim jest dziennikarz. Otóż pragnę poinformować, że dziennikarz służy społeczeństwu. Ma przekazywać obiektywne i rzetelne informacje, nawet takie, które rodzą u opisywanych nienawiść, bo… pokazują o nich prawdę.
Dziennikarz, czasami zamienia się w dziennikarza śledczego. Obserwując rozwój wydarzeń dochodzi do wniosków, że wielce naganne zachowanie panów prezesów w miejscu publicznym może utrwalić nie afiszując się z kamerą.

A od czego się wszystko zaczęło? Jak zawsze po meczu brać dziennikarska udała się w stronę wejścia do parku maszyn. Tam chodził wyraźnie poddenerwowany pan Zbigniew Warga, który kilkukrotnie mówił: Panie Radziszewski, niech pan nagra trenera, w jakim jest stanie.
Widząc rozwój sytuacji nie byłbym dziennikarzem, gdybym nie zrelacjonował tych wydarzeń.

Kolejnym zarzutem jest RZEKOME zmanipulowanie. Szkoda, że panowie nie wskazali chociaż jednej zmanipulowanej sekundy materiału wideo. Uważam takie stwierdzenie za niezgodne z prawdą i godzące w moje imię jako bezstronnego dziennikarza. Ale w sumie czego oczekiwałem od panów, z których jeden każe lizać trenerowi buta, a drugi (czego jeszcze świat nie widział) wyzywa się z trenerem od idiotów.

Dlatego komunikat o dymisji, nie pierwszej zresztą w wykonaniu przedstawicieli zarządu ŻKS Ostrovii, odbieram jako dramatyczną próbę ratowania swojej reputacji i przerzucenie obciążenia za sytuację na osobę, która utrwaliła brutalną prawdę o wspomnianym zarządzie.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

40 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Asrtet
8 lat temu

Jeśli kilkudziesięcio sekundowy materiał z parku maszyn ma zniszczyć i pogrążyć na wieki żużel ostrowski w opinii fanatycznych kibiców to zadajcie sobie jedno pytanie: czego wy kibicami jesteście? To, że paru agresywnych panów, nadużywających alkoholu robi burdy musi być ukrywane bo inaczej klub przestanie istnieć nie znaczy chyba o nim dobrze. Kiedyś trzeba to naprawić, a nie tylko prywate, afery, nadużycia itp zamiatać pod dywan. Jeśli ci ludzie mają problemy a alkoholem i agresją to chyba lepiej że odeszli. Chyba, że jestescie fanatykami waśnie takiego zachowania i za tym będziecie teraz tęsknić?

soloż
8 lat temu

Powiem krótko i na temat. Jedno wielkie, dziadostwo !

kmo2
8 lat temu

Jak czytacie inne tego typu informacje to się cieszycie że ktoś wyciągnął to na światło dzienne ale jak u nas to już jest źle !!!!! HIPOkryci trochę pokory i rozumu niektórym życzę

xxx
8 lat temu

proponuje niech pan marek zajmie miejsce pana wodniczaka

Koziabrodka-Wojewoda Lęczycki
8 lat temu

I to jest prawdziwe dziennikarstwo. Boso ale w ostrogach. Gratuluję. A miało być tak pięknie po oborach samorządowych…Mam wrażenie jednako , że tym przez nas wybranym -niby włodarzom wszelakim, wybrukowały się z rozpusty i głupoty mózgi. Niestety, jedyne co mają w głowach to uliczny bruk. Zatem brukują wszystko i wszędzie…i myślą, że wszyscy zrobimy w gacie siermiężne ze szczęścia dla ich zachowań i obcowania z nimi. A może jednak nasi gwiazdorzy z Ratusza i okolic jemu podległym myślą, że mieszkamy na pustyni i trzeba łapać każdą brudną kroplę deszczu, który pada raz na cztery lata ?

Joasia
8 lat temu

Niech Wodniczak odchodzi. Ale niech ujawni swoje rozliczenie z kasy. Ile bylo ludzi w tym sezonie? A teraz najlepiej obrazic Cieslaka, zrobic syf wokol naszego zuzla i odejsc. Tak nie powinno byc! Najpierw rozliczenie za sezon a pozniej niech spada. Netwy mu puscily… jak zwierze przy pani Prezydent. Szok

cytat
8 lat temu

nawet nie chce mi się z Wami gadać… całkowita kompromitacja tych panów!!! wszystkich!

Janusz
8 lat temu

Panowie Warga i Wodniczak ośmieszyli Ostrów,są skończeni jako dzaiałacze. Co to jest za język ,z meliny,język degeneratów.

For you Marek.R
8 lat temu

Bawisz się w sapera?

40
0
Napisz co o tym sądziszx