BRUTALNA PRAWDA – ALKOHOL NA ŻUŻLU

Udostępnij
Tweet

Dla wszystkich obecnych i byłych kibiców sportu żużlowego zdecydowaliśmy się pokazać brutalną prawdę, ukazującą kulisy tego co wydarzyło się w parku maszyn po niedzielnym meczu z Lokomotiv Daugavpils. Kibice spekulowali co tam się wydarzyło. Jakimi słowami prezesi mieli urazić trenera Marka Cieślaka. Czy faktycznie wszyscy podchodzili bez presji przed tym spotkaniem? Czy trener powiedział prawdę o tym, że pił? To wszystko obejrzą Państwo w tym materiale. Osoby o słabych nerwach prosimy o nie oglądanie…

+

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

165 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
soloż
8 lat temu

Z tego co widze to jedno wielkie kolesiostwo, z prezydent na czele. Ludzie którzy powinni isc do łopaty, a nie piastować takie stanowiska.

Realista
8 lat temu

Witam,proszę o możliwość usunięcia mojego komentarza z dnia 29 września z godz 10:41.Wpis był nieprzemyślany.

Pozdrawiam

Realista
odpowiada  Realista
8 lat temu

Dziękuję

kak
8 lat temu

a pewnie sobie razem popijali

Wacek
8 lat temu

Ośmieszyli miasto to PT p. prezesi, swym wiejskim zachowaniem, pijany trener i tzw. środowisko ostrowskiego żużla z Pickiem na czele, broniąc zaciekle tego kabaretu. Przez wiejskość nie mam na mysli miejsca zamieszkania tylko swoisty stan umysłu i ducha.

Prawie senator z wnuczką
8 lat temu

Nie chcem ale muszem powiedzieć, że straciłem wiarę w powagę i majestat wybranego przez elektorat ostrowski prezydenta Klimek. Niestety muszę się przyznać, że nie głosowałem na PO-wskiego kandydata Urbaniaka, bo widziałem co wyczyniał w komisji sejmowej ws hazardowej. Tak więc nie obchodzi mnie to co się z tym zapyziałym miasteczku będzie dalej działo. Podejrzewam, że niedługo Raszków albo Odolanów przejmą nazwę tego miasta z tymi durnymi mieszkańcami, czego wszystkim mądrym i sobie bym życzył.

ciekawy
odpowiada  Prawie senator z wnuczką
8 lat temu

pan prezes starował z listy PO ja niezałuje ze głosowałem na pania klimek

klinik
odpowiada  ciekawy
8 lat temu

A co robiła pani prezydent między owymi dżentelmenami? Zagrychę przynosiła?

soloż
odpowiada  Prawie senator z wnuczką
8 lat temu

No to jak w koncu bedzie? Mieszkancy są durnymi durniami czy mądrymi durniami? Określ sie kolego, bo to co napisałeś senatorku z wnuczką, nie trzyma sie KUPY.

....
8 lat temu

Pretensje bo przegrali… To chyba nie pierwszy trener z przyzwoleniem na picie… Tylko nie rozumiem Marku, po co wywlekasz ostrowskie brudy na łanach telewizji ogólnopolskiej?? Wstyd. Takie rzeczy tylko za zamkniętymi drzwiami. Sam ośmieszasz miasto w którym żyjesz….

Bowi
odpowiada  ....
8 lat temu

To jest racja. Wynosi wszystkie brudy i się na tym dorabia.

Ostrowianin
8 lat temu

To ostrowskich żużlowców tak długo trenował pijak? I ten wyrywny grubas o tym nie wiedział? Tak swoją drogą panią prezydent należy wynajmować podczas organizacji większych imprez zwiększonego ryzyka, żeby łagodziła temperamenty i nie dopuszczała do bijatyk, nawet kosztem nieudzielenia komukolwiek ślubu cywilnego.

165
0
Napisz co o tym sądziszx