Marek Cieślak po badaniu alkomatem – wywiad

Udostępnij
Tweet

Wywiad z trenerem Markiem Cieślakiem po badaniu na zawartość alkoholu. Po finałowym meczu z fazy play off na żużlu, w którym MDM Komputery ŻKS Ostrovia nie odrobiła straty z meczu na Łotwie, zdecydowano się przebadać alkomatem trenera. Prezesi ostrowskiego klubu podejrzewali, że trener jest pod znacznym wpływem alkoholu. Mogło mieć to wpływ na jego decyzje w czasie meczu, a głównym zarzutem jest zbyt mocno polewany tor, przez co był zupełnie inny niż na treningach i stąd niespasowanie zawodników.

+

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

70 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
marky
8 lat temu

chleja w sejmie, chleja w siatkowce, chleja w Pzpn..wiec skad to zdziwienie..a ze polewaczka leje inaczej..no coz..jesli jest taki mecz, to nalezy sie przygotowac.teraz sie z nas smieja

wichura
8 lat temu

BO DOBRY FACHOWIEC MUSI WYPIC 🙂

kibol
8 lat temu

Panie Wodniczak co pan PIERD… LI w tym liscie ? Czy pan jest poważny pana autorytet juz dawno nie istnieje… Myśli pan że pan sie wybieli… Za póżno panie Mirku. Wstyd za was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Panie Marku wspaniała robota Wodniczak to przy Panu figurant. Ostrów dziekuje Panu za wspaniały sezon, a buty to sobie Wodniczak sam wyliże.

70
0
Napisz co o tym sądziszx