Czy trener Marek Cieślak był pijany?

Udostępnij
Tweet

Zaraz po zakończeniu niedzielnego meczu (jeszcze na długo przed przyjazdem policji i badaniem alkomatem) przeprowadziliśmy wywiad z trenerem Markiem Cieślakiem, który odpowiedział na kilka pytań dotyczących spotkania. Na podstawie poniższej rozmowy mogą Państwo sami ocenić, w jakiej formie znajdował się trener MDM Komputery ŻKS Ostrovia. Policja na Stadion Miejski przybyła około 30 minut później.

+

INFORMACJA Z POLICJI: Badanie alkomatem wykazało 0,51 mg/L czyli 1 promil. Zdaniem jednego z prezesów ostrowskiego klubu, trener Cieślak miał imprezować do 3 nad ranem w jednym z lokali na Rynku w Ostrowie Wlkp.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

38 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
edziu i ulka
8 lat temu

to juz jest kuniec ostrowskiego zuzla uni nos wykonczyli

kibic osw
8 lat temu

Jestem wielkim sympatykiem żużla,a także ostrowskiego motocrossu,tymczasem to co wydarzyło się w parku maszyn nie powinno nieć miejsca w świetle kamer i zawodników.Skoro mieli sobie coś do powiedzenia tj:prezes zarządu i jego ciepły kolega,to sytuacja i waga imprezy nakazuje to uczynić z dala od mediów i wyłącznie między sobą.Niepotrzebne podgrzewanie atmosfery i zarzucanie,czy ktoś pił,pije,bądż jest pijany.
Swego czasu korzystając z karnetu VIP,nieczęsto widziałem przypadki nadużywania alkoholu podczas zawodów,bezpośrednio z wieżyczki sędziowskiej i przyznam,że jakoś mi to nie przeszkadzało…był wynik,było picie,nie było wyniku też było picie.Osobiście stukałem się z kilkoma szklaneczką i jakoś mi to nie przeszkadzało w zagrzewaniu naszych do walki.
Swoją drogą proponuję każdemu członkowi zarządu zrobić rachunek sumienia,ale taki szczery i odpowiedzieć na zaistniała sytuację.Po tej aferze zakrojonej na cały kraj i nie tylko zalecam wszystkim o pozostanie w domu przy telewizorze,bo Ja już raczej nie pójdę na stadion
Wierny kibic

ada
8 lat temu

kurcze tak czytam te Wasze komentarze i sama już nie wiem co myśleć! oceniacie wypowiedzi innych, że chamskie, że żenada, że wulgaryzmy itp a sami robicie to samo np: „Jeden handlarz picer drugi burak któremu wali na łeb” czy „przepraszam jako kibic za zachowanie sie tych warchołów” albo „zachowanie tych dwóch p o j e b o w” Ludzie to nie tylko poziom kultury działaczy ale i Wasz!!!!!!! może zacznijmy od siebie a później od innych. a druga sprawa trochę mi sie przykro zrobiło kiedy trener powiedział ze Ostrovia to nie jego klub!!! Trenerze Panu jako doświadczonemu trenerowi to chyba tak nie wypada nawet powiedzieć! ze względu na zawodników i chociażby kibiców! bo i zawodnicy i my kibice byliśmy z panem przez cały rok! i jeśli Pan odejdzie to z pewnością nikt nie powie, że Pan nie był Naszym trenerem. a wręcz przeciwnie nie jeden powie, że to był zaszczyt mieć takiego trenera, który tak dużo zrobił dla żużlowców i kibiców. Szkoda że z Pana ust padły takie słowa!
ps. tego czy Trener był pod wpływem czy nie, nie komentuję!

zibi
8 lat temu

Ale buractwo w tym zarządzie. Mam nadzieję, że ten grubasek do Rzeszowa już nie przyjedzie.

Radek
8 lat temu

Chodzę na żużel wiele lat i jest mi naprawdę wstyd za tych pseudo prezesów i wiceprezesów .Jeden handlarz picer drugi burak któremu wali na łeb .Oby sienie okazalo że narobili długów i ta zadyma to tylko po to żeby z klubu uciekac..Wodniczak i Warga na taczki i wypad.Panie Trenerze bardzo Pana przepraszam jako kibic za zachowanie sie tych warchołów .A i jeszcze jedno kłamcy jak mogliście powiedzie że kibice wezwali Policje z alkomatem,jesteście bezmuzgami.

Nie kibic
8 lat temu

Panie Marku przepraszam za handlarza i laweciarza. Jako Ostrowiec przepraszam Pana za tych 2burakow oj chyba teraz obrazilem buraki wszelakie przepraszam za tych 2kmiotow wieśniaków /nie obrazam nikogo kto mieszka lub Pochodzi ze wsi/ mam na myśli tylko zachowanie tych dwóch p o j e b o w

kibic
8 lat temu

Panie Marku.
Serdecznie dziękujemy za wspaniały sezon. Po obejrzeniu materiału i wysłuchaniu polszczyzny Prezesów możemy tylko się wstydzić przed ludźmi ze świata żużlowego. Panowie brak kultury!!! Nie wystarczy założyć garnitur aby być Prezesem. Szkoda, że nas kibiców próbujecie w coś wmanewrować.
Trzeba umieć ponosić konsekwencje swoich czynów. Wstyd, wstyd i chamstwo….

Ostrovia
8 lat temu

Zarząd zrobił wiochę, ale Narodowy dał do tego okazje. Cieślak nie podchodził do pracy w Ostrowie poważnie. Robił wiele rzeczy lekceważąco czego winne są media, które zrobiły z trenera Króla. Cieślak mógł chociaż dla kibiców coś ciepłego powiedzieć, a nie teksty typu „ja tylko rok” , ” to nie mój klub”…..

38
0
Napisz co o tym sądziszx