Klub poinformował o śmierci młodego zawodnika

Udostępnij
Tweet

Z przykrością zawiadamiamy, że wczoraj zginął tragicznie w wypadku komunikacyjnym nasz klubowy kolega Oliwier Rusek. Oliwier przygodę z tenisem stołowym rozpoczął w naszym klubie i przez wiele lat reprezentował nasz klub w turniejach i meczach ligowych w kategoriach: kadet, junior i młodzieżowiec. Oliwier miał w życiu dwie pasje tenis stołowy i motoryzację. Rodzinie i przyjaciołom naszego zmarłego zawodnika składamy najgłębsze wyrazy współczucia.

– poinformował klub LKS „Tajfun” Ostrów Wlkp.

– Na zawsze zostaniesz w naszych sercach i pamięci. Żegnaj przyjacielu… Wierzymy, że jeszcze się spotkamy i zagramy nie jeden mecz… – dodali działacze.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

13 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
WILFREDO
11 miesięcy temu

cieszmy się że jeszcze kogoś nie zabił a sam musi mieć pretensję do siebie….

Wiktor
11 miesięcy temu

A kiedy pogrzeb?

Mariusz
11 miesięcy temu

Nagminnym błędem jest póŻne włączanie kierunkowskazów na takiej drodze powinno się rozpocząć włączając kierunkowskaz jakieś 100/150 metrów przed manewrem na autostradzie 250/300 metrów gdyby chłopak widział kierunkowskaz na pewno nie rozpoczął by manewru wyprzedzania lub by wyhamował

WILFREDO
11 miesięcy temu

podziękowania dla rodziców za tak ładny motor…..

CCC
odpowiada  WILFREDO
11 miesięcy temu

A jaki głośny 🤣

Brownie
11 miesięcy temu

Przestroga dla innych. Zycie ma sie jedno i nalezy je szanować. (*)

realista
11 miesięcy temu

Na wylotowej powinna być zwykła dwupasmowa droga jak np strzelecka Grabowska i wiele innych Ostrowskich dróg na których nie dochodzi do takich wypadków podczas kiedy na wylotowej zginęło już dwóch motocyklistów.Pomysł żeby tam robić czteropasową drogę otoczoną barierkami zrodził się w jakieś chorej głowie.

Ostrowianka
11 miesięcy temu

Wyrazy współczucia dla rodziny .

Nacira
11 miesięcy temu

A mógł trzymać paletkę zamiast manetkę, to se zrobił Lansa, do innych – trzymać lepiej pipetke mamusi niż manetke

Doktor
odpowiada  Nacira
11 miesięcy temu

Stan twojego umysłu.. Prosi o psychiatrę.

Klaudia
11 miesięcy temu

To ten sam co zginął wczoraj na motocyklu na ulicy Wylotowej?

.n
odpowiada  Klaudia
11 miesięcy temu

Tak

Sum
11 miesięcy temu

Trudno jest znaleźć słowa, trudno znaleźć spokój ducha to taki młody człowiek z pasją, głębię wyrazy współczucia dla rodziny, z całego serca bardzo współczuję

13
0
Napisz co o tym sądziszx