Skrzywdzony w dzieciństwie przez trenera ujawnia szczegóły

Udostępnij
Tweet

Powracamy do tematu wykorzystania chłopca przez trenera i działacza sportowego z Ostrowa Wlkp. i Kalisza. Wczoraj Paweł R. został decyzją ostrowskiego sądu aresztowany na okres 3 miesięcy.

Poszkodowany ma dziś 26 lat. Decyzja o powiadomieniu organów ścigania pojawiła się dość późno, bo kilka lat od bulwersujących czynów. Dopiero w czerwcu br. poszkodowany dojrzał emocjonalnie do zwierzenia się i próby pociągnięcia do odpowiedzialności swojego oprawcy.

Prokuratura przez pół roku przeprowadziła bardzo dokładne czynności dowodowe, które w wystarczający sposób uprawdopodobniły popełnienie tych czynów.

Wszystko zaczęło się gdy chłopiec trafił do czwartej klasy podstawówki. Tam Paweł R. jako wuefista zachęcił chłopca do trenowania piłki ręcznej. Przekonywał, że wyszkolił wielu utalentowanych zawodników. Proceder zaczynał się niewinnie. Było to przytulanie i wykazywanie troski o oceny i osiągnięcia sportowe. Później zaczął podwozić mnie do domu, kupować prezenty, organizować wspólne wyjazdy pod pretekstem szkoleniowym. Oczekiwał, że chłopiec nie będzie nikomu mówić o wszystkich rzeczach, które się działy. – Doszło do tego, że zaczął robić ze mną straszne rzeczy, o których do dzisiaj wstydzę się mówić. – wyjawił w rozmowie z PAP pokrzywdzony.

26-latek przyznaje, że dziś ma zniszczone życie. Miał myśli samobójcze. Skończyło się na wizytach o psychiatry i psychoterapeuty. – Dzisiaj jestem samotnym i smutnym człowiekiem, odartym ze zdrowych emocji i marzeń – wyznał dla PAP.

Decyzja o powiadomieniu prokuratury opóźniał, bo bał się reakcji opinii publicznej, że będzie wyśmiewany. Był zależny od trenera, bo grał w superlidze. Zwyciężyła chęć by Paweł R. nikogo więcej nie skrzywdził.

Jeden zarzut dotyczy obcowania płciowego z małoletnim, a drugi obcowania płciowego po ukończeniu 15 lat poprzez nadużycie zależności.

Podejrzany nie przyznał się do postawionych mu zarzutów.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ewakuowano Galerię Ostrovia. Ciekawy powód
Subskrybuj
Powiadom o
81 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kasia
1 rok temu

Wierze Ci chłopaku!!!! Wierze!

Przeczytaj !
1 rok temu

Brawa dla Ciebie młody człowieku za odwagę. Dobrze, że ujawniłeś tego zboczeńca. Jesteś wielki. Idź na terapie i głowa do góry. W dupie miej komentarze tych nieudaczników, którzy zazdroszczą Ci sukcesu i pieniędzy. Zarobiłeś na to uczciwie.

Zjedenaski
odpowiada  Przeczytaj !
1 rok temu

Dokładnie. Też tak myślę jak kometarz wyżej. Dla tego manipulanta nie ma usprawidliwienia! Wiedz ze są ludzie którzy Ci kibicują.

Majka
1 rok temu

Dlaczego ludzie są tak okropni i nawet potrafią wypomnieć z kim i kto jeździ jakim samochodem.. jest chłopak zawodowym sportowcem gra za granica to mógł się dorobić. Co to ma za związek z sprawa? Myśle ze gdyby nie było dowod nawet po tak długim czasie to pan R by chodził na wolnosci i nie musiał się przejmowac. Natomiast dowody podobno są bardzo mocne

Jasnowidz
1 rok temu

Nic mu nie grozi. Zawsze był za PO.

Larry
1 rok temu

Miałem WF z p.R w SP 11. Był w porządku, absolutnie nie był lepki czy obleśny. Normalny nauczyciel. Teraz jakiś kolo się obudził po 10 latach i stwierdził, że jednak było mu źle i został skrzywdzony…bo trauma, bo wstyd, bo może zawiedzione nadzieje na ekstra karierę… Ta sprawa śmierdzi na kilometr.

Karol
odpowiada  Larry
1 rok temu

Głupiś jak but ja tez z nim miałem wf i nigdy tez bym nic nie podejrzewał ale juz słyszałem ze juz sie o tym gadało wczesniej

Twój stary
odpowiada  Larry
1 rok temu

Jakby nic nie było to by w areszcie nie siedział

Alek
1 rok temu

I juz po gościu za wymachiwanie berłem kariwra RIP

Ralf
1 rok temu

No to na swieta prezent rodzinie zrobił….. raczej rodzina na pasterce nie będą znaku pokoju przekazywać!!!

81
0
Napisz co o tym sądziszx