Dyskryminacja przy cenach biletów na żużel?

Jeden z kibiców ostrowskiego klubu żużlowego postanowił zainteresować się – w jego ocenie – dyskryminacją – przy wyznaczaniu cen biletów. Klub TŻ Ostrovia na sezon 2022 startów w elidze wyznaczył wysokość cen biletów: 60 zł mężczyźni, 40 zł ulgowy (w tym kobiety). I o ulgę dla kobiet rozchodzi się cały ambaras.

Mężczyzna, którego dotknęła ta sytuacja napisał także do Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej. Jego przedstawiciel oczekuje na stanowisko klubu. Faktem jest, że w pobliskich klubach z Wrocławia i Leszna taka ulga nie występuje. Na niższą cenę mogą liczyć uczniowie i ewentualnie seniorzy.

Z opinii pozostałych kibiców, którzy zabrali głos w mediach społecznościowych wynika, że problem nie jest istotny, bo taka ulga w Ostrowie Wielkopolskim funkcjonowała od lat. Inny kibic zwrócił uwagę, że cena 60 zł to jak za mecz Kolejorza z Poznania. Jego natomiast zaskakuje dyskryminacja ze względu na wartości lewicowe prezydent Ostrowa Wlkp. Dalsze głosy wskazują, że każdy kto kocha żużel pójdzie na mecz bez względu na cenę biletu.

Jeden z fanów speedwaya zaproponował by przebrać się za kobietę, co pozwoli zaoszczędzić 20 zł. A może wystarczy, zgodnie z ogólnoświatową doktryną identyfikować się jako kobieta? 😉

 

 

CZYTAJ  Wypasiony radiowóz trafił do Ostrowa

31 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
fizol
7 miesięcy temu

fakty są takie że 60 zł to najdroższy bilet w Polsce w porównaniu w Grudziądzu bilet normalny 40 zł. 6 baniek od tv dostaną miasto zrobiło stadion ale jeszcze z kibica trzeba zedrzeć. Nie wspomnę że w dniu meczu 65 czego w ostrowie nigdy nie było. Żeby wam się to czkawką nie odbiło że na 1 mecz każdy z ciekawości pójdzie a zaś te piękne krzesełka będą świecić pustkami. Pazerny 2 razy traci !

Zdzichtex
8 miesięcy temu

Dlaczego zawsze najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy nigdy nie kupili biletu tylko wystają pod płotem czy parkingiem i nawaleni drą ryja?

Ivan
8 miesięcy temu

A dlaczego nie ma darmowych biletów dla Ukraińców ??!! Skandal!!

Słowik
8 miesięcy temu

Dyskryminacja… obudził się chłopak po kilkudziesięciu latach… odkąd pamiętam kobiety na żużel wchodziły w Ostrowie na ulgowy bilet… w czym problem…? Ożeń się!! Żonie kupisz tańszy bilet i będziesz się cieszył, że ma ulgowy!!!

Pe***ek Ciepły Lolo
8 miesięcy temu

A co z Transwestytami ???

RyszardA
odpowiada  Pe***ek Ciepły Lolo
8 miesięcy temu

Po 50

JaNieZTychAniTamTych
odpowiada  RyszardA
8 miesięcy temu

Ale podobno z a o k a za niem 🙄🤫

typ
8 miesięcy temu

powinno być jak najbardziej ulgowo dla kobiet ale warunek z gołymi piersiami he

Jacek
8 miesięcy temu

Przy wejściu na stadion będę kobietą o!, a PO wyjściu i zaoszczędzeniu 20 pln idę na piwo z kumplami o!

Ada Jarosik
8 miesięcy temu

60zl. LO. Wolę wlac do bmki

łutyT
odpowiada  Ada Jarosik
8 miesięcy temu

za 60 zł to nawet rezerwa nie zgaśnie xD

JaNieZTychAniTamTych
odpowiada  łutyT
8 miesięcy temu

To gdziekolwiek wlać albo sobię dać wlać obojętnie co i gdzie 😉

Ladacznica proboszcza
8 miesięcy temu

To już nawet nie można do nikogo powiedzieć Ty żużlu jeden, albo wyglada jak żużel haha

Ksiądz
8 miesięcy temu

Nareszcie.amen.

31
0
Napisz co o tym sądziszx