Prace ziemne pod kompleks piłkarski

Udostępnij
Tweet

Centrum treningowo – sportowe „Za parowozownią” nabiera powoli realnych kształtów. Obecnie wykonano już roboty ziemne, część chodnika oraz kładzione są obrzeża wokół boiska. Teren pod boiska jest wyrównywany piaskiem, wykonano fundamenty pod maszty oświetleniowe oraz ułożono okablowanie. Krótko – praca wre!

Na inwestycję przy ulicy Składowej pozyskaliśmy dofinansowanie w kwocie 2,5 mln złotych z Ministerstwa Sportu. Umowa jest już podpisana. Koszt całego zadania to 16,5 mln złotych. Środki te zostaną przeznaczone na stworzenie nowoczesnego, spełniającego najwyższe standardy obiektu sportowego.

W pierwszym etapie kompleks zyska boisko ze sztuczną nawierzchnią, zostanie ono ogrodzone i oświetlone, założony zostanie system monitoringu i wszystkie potrzebne przyłącza. W następnym etapach inwestycji powstanie tu drugie boisko z nawierzchnią naturalną, trybuny, nowa infrastruktura.

Kultowy, jednak mocno zdegradowany, ostrowski stadion zmienia się w nowoczesne centrum treningowo – szkoleniowe dla młodych piłkarzy.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Po tym miejscu młodzież bez problemu dostanie pracę
Subskrybuj
Powiadom o

13 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Xyz
2 lat temu

Zróbcie tam pełnowymiarową bieżnię.

Łysa pała
2 lat temu

a czy będzie jakiś końcik zieleni, ścieżka do pobiegania dla zwykłych ludzi czy tylko dla wybitnych graczy w piłkę nożną

DJNEXUS322
2 lat temu

WCALE NIE PODPISUJE I SIĘ NIE BUDUJE MIESZKAŃ 500 PLUS TO JEST WIELKI CYRK LUDZIE CZEKAJĄ LATAMI ZA MIESZKANIAMI CO NIE KTÓRZY ZDĄŻA UMRZEĆ ZE STRESU NIE DOSTAJĄ SIE NA LISTE MIESZKANIOWĄ ALBO CO NIE TAK Z PAPIERAMI CO TO ZA KRAJ W NIEMCZECH LUDZIE DOSTAWAJĄ MIESZKANIA DO TEGO SUPER KASE TAZ ZWANY SOCJAL U NAS TEGO NIEMA TYLKO SIĘ MÓWI O RÓŻNYCH BZDURACH I PIERDOŁACH NIKOMU NIE POTRZEBNYCH – W NASZYM MIEŚCIE JEST BRAK MIESZKAŃ DLA LUDZI CO NIE MAJĄ ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ – TEGO SIE NIE ROBI Z CZEGO SIĘ CIESZĄ ŻĘ NIE DAWAJĄ MIESZKAŃ NA UL. KLASZTORNEJ LUDZIĄ CO ZARABIAJĄ PO 3,500 TYŚ NA RĘKE Z JAKIEJ RACJI TACY DOSTAWAJĄ MIESZKANIA – TO SĄ LUDZIE MŁODZI NIECH BIORĄ KREDYTY I NIECH KUPUJĄ NOWE MIESZKANIA I NIECH SPŁACAJĄ KREDYTY TO JAKIŚ ŻART JEST ŻĘ LUDZIE STARSI MUSZĄ MIESZKAĆW KAMIENICACH I OPALAĆ DREWNEM WĘGLEM LUB INNY SPOSOBY NA OGRZANIE KAMIENICY BO W STARYCH BUDACH JEST ZIMNO – JAK BYŁBYM PREZYDENTEM TO ZEPEWNIŁBYM LUDZIĄ MIESZKANIA O BARDZO DOBRYM STANDARDZIE A NIE BUDOWAĆ PATEROKE NP. NA ZIELONEJ STARĄ RUDERE POBUDOWALI I NA TYM KONIEC. W OSTROWIE NIC NIE MA I NIE BĘDZIE SŁABA PREZYDENTURA I CZEGO TU SIĘ CHWALIĆ JAK W OSTROWIE NIE MA NIC CIEKAWEGO – STANIONY BASENY AQAPARKI ZA NIEDLUGO POWSTANIE BOISKA I INNE PIERDOLY HULAJNOGI ROWERY ANFITEATR PO CO TO KOMU GDYŻ KAMIENICE ZAPADŁE GŁOWE NIKT Z NICZYM NIC NIE ROBI A LUDZIE PALĄ W PIECACH I PÓŻNIEJ KAŻDY IDZIE NA SPACER I MARUDZI ALE ŚMIERDZI CO ZA SMOG I KTO ZA CO JEST ODPOWIEDZIALNY A TAK DODAJĄC TO TE 5,000 TYSIĘCY TO NA CO JEST NA ZAKUP PIECA GAZOWEGO CHYBA POŁÓWA PIEC KOSZTUJE PRZYNAJMNIEJ 7,500 TYS ALBO I WIĘCEJ PLUS KALORYFERY PLUS RURKI SPECJALNE PLUS MONTAŻ PLUS INNE KOSZTY MUSIELI BY DAWAC 20 TYŚZL ALBO SAMI MONTOWAĆ NA SWOJ KOSZT A NIE ZEBY LUDZIE BIEGALI I SAMI ZAKLADALI NA SWOJ KOSZT TO PANSTWO POWINNO ZAPEWNIC LUDZIĄ BEZ SMOGU ŻYĆ I SPOKOJNIE ŻYĆ W TYM KRAJU A TAK KAZDY ROBI TO CO CHCE ALE NAJLEPIEJ JEST NAKUPOWAĆ DRONÓW I OBSERWOWAĆ KTO CZYM PALI JAJA ALE UBAW Z TEGO BY LUDZIĄ BIEDNYM DALI NA CHEB I NA UBIÓR – MIESZKAŃCY OSTROWA WLKP

Ostatnio edytowany 2 lat temu by DJNEXUS322
13
0
Napisz co o tym sądziszx