Kibice zdegustowani obsadą 69. Turnieju o Łańcuch Herbowy

Kibice żużlowej Ostrovi wyrazili niezadowolenie z powodu zaprezentowanej obsady prestiżowej imprezy żużlowej. 69. Turniej o Łańcuch Herbowy zaprosił szesnastu zawodników, który będą walczyć o trofeum. 

 1. Sebastian SZOSTAK
 2. Matias NIELSEN
 3. Kacper ŁOBOZIŃSKI
 4. Przemysław KONIECZNY
 5. Kacper GRZELAK
 6. Krzysztof SADURSKI
 7. Nikodem BARTOCH
 8. Olivier BUSZKIEWICZ
 9. Kamil NOWACKI
 10. Jakub KRAWCZYK
 11. Piotr ŚWIERCZ
 12. Mateusz PANICZ
 13. Dawid REMPAŁA
 14. Igor ROZALIUK
 15. Jakub POCZTA
 16. Wiktor PRZYJEMSKI

Co na temat tej obsady sądzą kibice?

Mateusz K.

To chyba jakiś żart

Przemek O.

Teraz płacz na obsadę, za chwilę płacz że bilety po 60 zł ( bo takie ceny są w Ekstralidze), nie da się wszystkim dogodzić. Bilety są po 15 zł, więc nie wiem czego się ludzie spodziewali. Szkoda jedynie, że nie pojadą wszyscy żużlowcy z tegorocznego składu, bo można by podziękować na naszym stadionie za świetny sezon.

Paweł W.

Rozumiem, że po awansie są ważniejsze sprawy i każda złotówka teraz potrzebna na spełnianie eligowych wymogów, ale taka obsada to trochę słabo. Tak zapowiadana feta i świętowanie awansu przy takiej obsadzie nie będzie zbyt okazala, lecz z pewnością potrwa do zmroku

Radosław P.

Szkoda że z takiego turnieju zrobił się ostatnimi czasy jakiś dramat

Michał Sz.

Miała być wielka feta a ludzi będzie z 1000 lekkie oplucie kibica po takim sezonie. Szkoda

Michał T.

Wiadomo że turniej zawsze odbywał się w dobrej obsadzie ale pamiętajmy że był finał z Krosnem i może brakło czasu na organizację turnieju w silnej obsadzie a po 2 wiadomo ile kosztuje turniej juniorów a ile seniorów z zawodnikami z GP myślę że młodych też fajnie pooglądać zresztą bilety po 15zł także niema co narzekać za rok będzie 70 turniej i obsada też już zapewne będzie inna myślę tak jak

Przemo K.

Myślę że warto przyjść na stadion i podziękować za cały sezon bo cała drużyna na to zasługuje

Rafał D.

Jak klub chce by młodzież sobie pojeździła to w środku tygodnia otworzyć tor i niech jadą ale ten turniej ma swoją rangę więc jeśli klub nie stać zorganizować w dobrej obsadzie to zrezygnować całkowicie w tym roku. Jak tak ma wyglądać ekstra liga w ostrowie jak organizacja tego turnieju to zrezygnujcie ze startów w najlepszej lidze i bujajcie się na zapleczu dalsze 20 lat

POLECANE NEWSY

15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do tego pyr pyr
11 miesięcy temu

Hansen owszem w Gorzowie, Klindt Rybnik, ale u nas Dudek i Fricke! Wczoraj mój kolega widział busa Fricke pod stadionem.

Promil76
11 miesięcy temu

Choćby nie wiem jak było dobrze zawsze w dupie płaczkom będzie źle RESPECT dla całej OSTROVI i MERCEDASA (wiadomiks)

Pyr pyr pyr kiełbocha się smaży
11 miesięcy temu

To nie chodzi o te zawody młodzieżowo szkoleniowe bo tak to trzeba nazwać tylko o to że turniej o Łańcuch Herbowy to był turniej z pewną ranga w kraju nie można zwykłego treningu młodzieżowców nazywać turniejem o Łańcuch Herbowy miasta Ostrowa i to już jest tak drugi rok z rzędu !!!! Ten awans to za szybko i za łatwo przyszedł dni Rybnik ani Krosno nie byli zainteresowani wejściem do extraligi a teraz nie będzie ani Orlenu ani Dino ani Dudka ani nawet Hansena !!!!! Walka z grudziądzem o utrzymanie starymi dziadkami i surowa młodzieżą.Oby się to długami nie skończyło ….

andrus
11 miesięcy temu

Jest jeszcze kilku co mogą pojechać. Sąsiad Maciek ma starego SIMSONA da radĘ

Ha,ha
11 miesięcy temu

Już się zaczynają kłopoty,zaczyna się równia pochyla i jazda w dół ! A co dopiero dalej ?

niezgodny
11 miesięcy temu

Po raz kolejny widać jakich mamy ludzi w mieście i okolicy ! Zawsze źle ! Na drugą ligę nie pójdę bo po co , nie ma co oglądać. Jak żużlowcy awansowali… ło panie a po co i tak spadną.. Jak się utrzymali .. po co chodzić jak o nic nie walczą. Jak awansują do ekstraligi to też będzie źle , bo po co się tam pchali , za drogie bilety itp itd !!
Osobiście nie liczyłem na jakaś super obsadę na ten turniej. Miałem nadzieje ,że pojedzie cała drużyna !! Seniorzy, juniorzy plus jacyś tam zaproszeni. To byłoby podziękowanie w obie strony za super sezon.. Niestety mamy taką obsadę jaką mamy.. jak nie wiadomo o co chodzi , to chodzi o pieniądze !
Wszystkim maruderom przypomnę ,że były ciekawe turnieje o Łańcuch ale później były długi ,kluby padały . Teraz najważniejsze jest wyjść na zero ,żeby przejść audyt !
Kibice sukcesu zawsze byli. Liczyliście na to ,że przyjedzie obsada z GP a wy za 15 zł oglądniecie sobie zawody ? Jak była ciekawa stawka zawodników, to bilety musiały być droższe.. wtedy było też narzekanie ,że dlaczego takie drogie !!
Nie podoba się januszom ,niech siedzą w domu ! Nie potrzeba nam na stadionie kibiców sukcesu!!!

Rrrr
11 miesięcy temu

Wszyscy na stadion ! wspierać naszych !

Zibo
11 miesięcy temu

Kibic który narzeka na obsadę to nie kibic tylko sezonowiec stękacz który jak idzie to bije brawo a jak nie idzie to macha pięściami .

Obserwator
11 miesięcy temu

Zasada jest prosta – albo słabsza obsada i bilety po 15 albo kilku asów i po 40 albo lepiej. Coś trzeba wybrać.

karol3414
11 miesięcy temu

No cóż, łatwo odróżnić komentarze kibiców Ostrovii od komentarzy Januszy z Ostrowa i okolic.

15
0
Napisz co o tym sądziszx