Czerwcowy sukces lekkoatletów

Dawid Grząka ze złotym medalem i rekordem życiowym na 100m (10.74 +0.0 wiatr) podczas Mistrzostw Polski LZS💛💙🔥🔥🔥💪💪💪
Dominacja ostrowskich sprinterek na 100m! Ewa Piaszczynska ze srebrnym medalem (12.31 PB), brąz dla Ingi Kanickiej (12.32) a 6. miejsce zajęła Oliwia Klar (12.40).

5. miejsce w skoku w dal zajęła Julia Podruczna – 5.40. Do medalu zabrakło tylko czterech centymetrów.
Zyciowki Juli Ulasik (12.91) i Karola Błaszczaka 11.43 na 100m

Świetny początek startów ostrowskich lekkoatletów w Słubicach🙂🙂🙂💛💙

POLECANE NEWSY
5 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kibic sportów różnych
1 rok temu

Odnośnie wspominanych tu czarnoskórych. Faktem jest że murzyni mają fenomenalne zdolności do sportów nazwijmy to naturalnych – biegów. Gorzej jest w dyscyplinach gdzie nie wystarczą same naturalne predyspozycje, ale trzeba pracy, wioślarstwo, kajakarstwo, kolarstwo. Tragicznie zaś jest w sportach umysłowych, murzyna w szachach się nie uświadczy, tu już trzeba pomyślunku.

Do Fa
1 rok temu

Odpowiedź jest prosta – bo mają predyspozycje spronterskie. Wcale też nie powiedziane że czarnoskórzy są gorsi na dłuższych dystansach. W lipcu Olimpiada w Tokio będzie można się przekonać. Maraton i 10.000 z przeszkodami – głównie przeważają Etiopczycy i Kenijczycy. Czasami z obywatelstwem Dunskim lub innym podwójnym…

Prosty człowiek
1 rok temu

Nie rozumiem dlaczego młodzi ludzie decydują się na dyscyplinę 100m. Już na samym początku skazują się na brak sukcesów międzynarodowych. To naukowo stwietdzone że nie ma szans rywalizować na tym dystansie z afroamerykanami.

Walerian Gąska
1 rok temu

Super wyniki, braaawo!!!

Patriota
1 rok temu

Gratulacje dla sportowców.

5
0
Napisz co o tym sądziszx