OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

BMW wjechał w płot. Kierowca oddalił się

W nocy z piątku na sobotę przy ulicy Czarnieckiego w Ostrowie Wielkopolskim doszło do indycentu z udziałem samochodu osobowego.

Na ulicę Czarnieckiego wysłano straż pożarną oraz policję. Bezpośrednio po przyjedzie służb kierowcy BMW nie było przy samochodzie. Po pewnym czasie pojawił się mężczyzna, który oświadczył że to on kierował i stracił panowanie nad autem. Policjanci zbadali domniemanego kierowcę i wyszło, że jest trzeźwy. Został ukarany dwoma mandatami po 500 złotych.

19 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Serek
13 dni temu

Bmka to prestiż

Kazimierz
14 dni temu

Musiał być nawalony

Mmm
14 dni temu

Do wszystkich szetyfow i pieniaczy sprawa jest zamknięta znalazł się sprawca przyznał się do wypadku ma prawo jazdy był trzezwy przyjął mandat nie było poszkodowanych osób policja opiera się na faktach a nie domniemaniach choc mogło być oczywiście inaczej

Ela
14 dni temu

Jakiś pijus albo ćpun siedzi teraz z kumplem i nabija się z Policji. No przecież to przekręt. Naprawdę tak trudno ustalić sprawcę?

Włodymyr
14 dni temu

ręce opadają i włos się na głowie jerzy co wy tutaj wypisujecie. Sam jad i nienawiść ….. Szkoda gadać. Ale że administrator serwicu nic z tym nie robi to jest dziwne….

Grandfather of Christ
14 dni temu

Oddalił się bo nacisnął go krecik

O S W
15 dni temu

Robią policję jak chcą, ale co się dziwić chłopoki chcą tylko odwalić swoją szychtę i nara do domku, po co sobie utrudniać robotę, wszystko robione po najmniejszej linii oporu, szkoda, że nie ma już prawdziwych “psów” bynajmniej w Ostrowie, same psiaki zostały . . .

Szeryf
15 dni temu

DEBIL w Bolidzie Młodzieży Wiejskiej!!!
Szkoda że nie zginął!
Tymi autami jeżdżą cwaniaki karki i debile!!!
Normalny człowiek nie kupi auta BMW którym jeżdżą świry!!!
Pozdrawiam właścicieli BMW🖕😆🖕

Rysiu
15 dni temu

Powinni sprawdzić czy jego odciski są na kierownicy i po temacie.

xxxxx
15 dni temu

Odpad pozostawiony na ulicy powinien zostać zutylizowany. A po zgłoszeniu się właściciela faktura za usługę utylizacji odpadu.

19
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x