Zmarł ostrowski lekkoatleta w wieku 37 lat

Udostępnij
Tweet

Klub Sportowy Lekkoatletyka Ostrów Wielkopolski poinformował o śmierci swojego byłego zawodnika świetnego sprintera – Damiana Grzeli. Jego ciało znaleziono w mieszkaniu. Miał raptem 37 lat. Z naszych informacji wynika, że powodem śmierci nie był COVID-19.

Damian Grzela reprezentował ostrowski klub w latach 1998-2003. Jego rekord na 100m z tamtego okresu – 10.73 (z wiatrem 10.66) to obecnie 3 najlepszy wynik w historii naszego klubu.

Po skończonej szkole średniej, Damian przeniósł się do Poznania, gdzie trenował pod okiem trenera kadry narodowej Tadeusza Osika. Tam wyśrubował swoje rekordy życiowe do poziomu – 10.60 na 100m i 21.64 na 200m.

Jego rodzinie Klub LA składa wyrazy najgłębszego współczucia. Również się do nich dołączamy.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nastolatek na motocyklu z poważnym urazem
Subskrybuj
Powiadom o

23 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Brat
2 lat temu

W Dupie byłes i gówno widzialeś Bogna, zrobieś sekcje że wiesz ? widzialem to wiem ….

Bogda ten prawdziwy sąsiad tej patologi
2 lat temu

Widzialem nie raz jak chodzil na haju po ulicy nagle z atletycznego koksa zrobil sie chudym szczurkiem ludzie mamy oczy więc nie wypisujcie mi tu że zmarl od przetrenowania chyba dopków… ale szkoda to fakt

Okolice szamarza
2 lat temu

Był na szczycie, byli kumple, dawał dopki w kredyt też byli. Sam wpadł w ten syf to zostało kilku, teraz jak nie żyje dezerterzy się odzywają znowu. R.I.P.

23
0
Napisz co o tym sądziszx