Żużlowa Ostrovia pojedzie w barażu 5 juniorami

W zaplanowanym na 6. października meczu barażowym pomiędzy TŻ Ostrovią i Stalą Gorzów, w ostrowskiej drużynie pojedzie pięciu juniorów w składzie. Decyzja to pokłosie odwołania meczu przez Stal Gorzów w pierwotnym terminie.

+

Z uwagi na przełożenie 1. meczu barażowego w Gorzowie w dniu 29 września br. Speedway Ekstraliga dokonała przesunięcia terminów meczów barażowych. Tym samym rewanżowy baraż w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się w niedzielę, 13 października o godzinie 17:00.

-Pierwszy mecz barażowy o prawo startu w PGE Ekstralidze w sezonie 2020 odbędzie się w Gorzowie 6 października (początek o godz. 18:00, transmisja w nSport+). Rewanż zaplanowano w Ostrowie Wielkopolskim na 13 października (godz. 17:00, transmisja w nSport+). W meczach pojadą TRULY.WORK Stal Gorzów (7. w PGE Ekstralidze 2019) i Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów (2. w Nice PLŻ 2019) – poinformowała Speedway Ekstraliga.

Zatem z przyczyn niezależnych od TŻ Ostrovia S.A. 2. mecz barażowy w Ostrowie Wielkopolskim zaplanowany pierwotnie na 6 października o godzinie 18:00 zostaje przełożony na 13 października na godzinę 17:00.

Bilety zakupione na mecz 6 października zachowują ważność w dniu 13 października.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Mariusz w Masterchef Nastolatki - co dalej?
Subskrybuj
Powiadom o

25 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
25
0
Napisz co o tym sądziszx