Kłopotliwa wpadka koszykarza. Skąd ten kleks?

Poza wysokim zwycięstwem BM Slam Stali nad Polfarmexem Kutno 89:64, sobotni mecz zostanie zapamiętany z innego powodu. Na tylnej części spodenek Grzegorza Grochowskiego z drużyny gości. Grający z numerem 77 po wyjściu w drugiej kwarcie spotkania skupił wzrok kibiców „niespodzianką” na swoim stroju.

+

Naturalnym odruchem było wskazywanie palcami, uśmiechy czy zażenowanie. Fan klub BM Slam Stali zaczął skandować: „Zmień te spodenki, Grochowski zmień te spodenki…”. Zawodnik po zdjęciu go z parkietu przez trenera próbował wodą rozpuścić wstydliwą plamę. Ta jednak nie dawała za wygraną. Po ponownym wyjściu na parkiet zawodnik pokazał profesjonalizm i nie spalił się ze wstydu.

Dopiero w drugiej połowie meczu zawodnik załatwił sobie zapasowe spodenki. Pomimo wzbudzającego przeróżne emocje „kleksa”, zawodnik zdobył najwięcej punktów w swojej drużynie – 12!