Protestowali pod Cyrkiem Zalewski

Cyrk Zalewski przyjechał do Ostrowa Wlkp. by w niedzielne popołudnie zaprezentować program artystyczny, również z udziałem dzikich zwierząt. Ta koncepcja nie spodobała się organizacjom działającym na rzecz zwierząt. Przy kasach cyrkowych protestowała grupa aktywistów z Ostrowskiego Stowarzyszenia Miłośników Zwierząt oraz Albańska Crew.

+

W odpowiedzi na komunikaty wygłaszane przez protestujących, na przeciwko nich ustawił się samochód z nagłośnieniem cyrkowym. W kółko puszczał z głośników reklamę cyrku. Zrobiła się istna kakofonia. Rodzice, którzy przychodzili z dziećmi do cyrku, choćby nawet zgadzali się z postulatami miłośników zwierząt, to nie potrafili odmówić dziecku wejścia do cyrku. W końcu już wyszli z domu.

Zdaniem protestujących, dzikie zwierzęta są torturowane przez swoich trenerów. W końcu jak lew ma nauczyć się i chcieć skakać przez płonące koło? Tak samo sprawa dotyczy tresury słoni. W internecie można znaleźć szereg filmów ukazujących tortury oraz choroby psychiczne, na które zapadają zwierzęta trzymane wiele lat w ciasnych klatkach.

[jwplayer player=”1″ mediaid=”79749″]

Właściciel cyrku zaatakował aktywistę:

Reportaż o torturowanych zwierzętach w cyrkach

CZYTAJ  Do zbrodni użył siekiery lub maczety

46 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kris
7 lat temu

powypuszczać świnie z chlewów, byki i krowy z obór z łańcuchów, kury z klatek a żryć będziemy się nawzajem

Antonio
7 lat temu

Kur+++ od ilu lat mieli wytresowane zwierzeta i im tak pasuje , to zawsze sie jacys idioci trafią !!!

no1
7 lat temu

Lewackie wymysły

lew
7 lat temu

Poniewaz lewica powiedziala A zrywajac z Panem Bogiem czas powiedziec B wprowadzajac prawa dla zwierzat,drzew…Odziwo ze wlasciciel krowy moze ja sprzedac jak chce i za ile chce i komu chce…ciekawe jak dlugo ten model ,,niewolnictwa zwierza,, jeszcze sie utrzyma?Przeciez handel zwierzetami to barbarzynstwo.Gdy tak jak w Hiszpani malpy uzyskaja prawa czlowieka to nie bedzie mozna nimi handlowac bo przeciez handel ludzmi jest zakazany za wyjatkiem sudanu bo tam wolno porywac i handlowac dziecmi, ludzmi warunek jest jeden zeby byli chrzescijanami.

hmmm
7 lat temu


13 lipca 2015, 21:20

Mój pies,` żeby przestał lać na podłogę w mieszka u musiał dostac przez dupsko.

Jesteś idiot(k)ą. Proponuję tak szkolić rottweilera albo innego psa rasy niebezpiecznej…

olo
7 lat temu

Za komuny szybko by porządek był -pała , pała, i na dowidzenia pała! Kochana komuno wróć! !!!

olo
7 lat temu

Albanskie łosie

olo
7 lat temu

Albanskie gówno jakieś!!! Kur….wa!!!!!! Jesteśmy w Polsce jak się nie podoba to spier…….dalac do Albania glomby jedne w dupa ch się przewraca za robote się wziąść!(jak każdy normalny człowiek) To wrócą do domu zje…bani kotleta wpierw. …dola i juz się im odechce

fanka cyrku zalewski
7 lat temu

No to już jest nie poważne żeby obrażać ludzi bo ty protestujesz . Ten człowiek od dawien dawna pokazuje czym jest sztuka cyrkowa co naprawde czuje do tych zwierząt a wy łamiecie mu serce sama byłam w stajni cyrkowej jak pan zalewski opiekuje sie nimi przytula . Cały czas ktoś przy nich bywa karmi głaszcze . A wy stoicie i Wbijacie w sece nóż . Ktoś pomyślał o sobie jak by teraz stracił męża dziecko jak by się z tym czuł to teraz popatrz jak my się z tym czujemy i Pan Stanisław . To on z swoją rodziną utworzył ten piękny cyrk !

aaaasssddd
odpowiada  fanka cyrku zalewski
7 lat temu

w takim razie wypad do kuchni zmywac gary i siedziec na kilku metrach kwadratowych jak te zwierzeta

A
7 lat temu

Popieram protestujących całym sercem. Czasy się zmieniły i świadomość ludzi co do traktowania zwierząt , na szczęście, powoli też się zmienia… Cyrk Tak, ale BEZ ZWIERZĄT !!!!!!!!!! „…Pan Bóg dał ludziom zwierzęta w opiekę, a nie we władanie”…

46
0
Napisz co o tym sądziszx