Beata Klimek prezydentem Ostrowa Wlkp.

Udostępnij
Tweet

Beata Klimek zdeklasowała obecnego prezydenta Ostrowa Wlkp. Jarosława Urbaniaka. W większości komisji wygrywała znaczącą ilością głosów. Tam gdzie przegrywała, była to nieznaczna ilość głosów. Ostrowianie zdali egzamin i nie dali się nabrać na zagrania Public Relations obecnie rządzącego i postanowili wybrać nowego prezydenta, po raz pierwszy kobietę.

+

Beata Klimek zwyciężyła zdobywając 55,1% głosów poparcia, a Jarosław Urbaniak 44,9%.

  • Beata Klimek – 13 242 głosów

  • Jarosław Urbaniak – 10 753  głosów

Co istotne, to właśnie Ostrow24.tv w piątek opublikowało wyniki sondażu, który praktycznie pokrył się z wynikami wyborów. Według naszych badań wynikało, że wybory zakończą się wynikiem 54% do 46% dla Beaty Klimek. Pomyliliśmy się raptem o 2% co jest dopuszczalnym błędem statystycznym. Dziękujemy mieszkańcom, którzy nam zaufali i uczciwie zakreślali swoich kandydatów. Dzięki temu już w piątek można było stwierdzić kto zostanie nowym prezydentem Ostrowa Wlkp. Pozostałe media albo miały przekłamane sondaże internetowe albo z dużym błędem sondaże telefoniczne (I tura). Inne nie publikowały wcale, bo były niekorzystne dla ich donatorów.

Ostrow24.tv postawiło w tych wyborach na rzetelność i nie uruchamiało sondażu internetowego w decydującej fazie.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

142 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
towarzysz
9 lat temu

Zastępcy Pani Prezydent, dobrzy sprawdzeni towarzysze: p. Topolan i p. Kozan.

BER
odpowiada  towarzysz
9 lat temu

Tymi zdrajcami, farbowanymi lisami (Topolanem i Kozanem ) już nikt sobie więcej rąk nie splami … oj chyba, że znowu PO !!!!!

kaja
9 lat temu

Dlaczego usnął Pan film z wieczoru wyborczego Pani Klimek? Czyżby z powodu obecności tam Państwa B. ?

ostrow24.tv
odpowiada  kaja
9 lat temu
już nie kura "
9 lat temu

co do ”KUR DOMOWYCH „”” oj nie ładnie panie Urbaniak ! pańska mama urodziła ,wychowała pana ,wykształciła ……czy tez pan powie „kura domowa „? trzeba było zabezpieczyc pracę dla kur ,zwiększyć ilość miejsc w przedszkolach to „zamiast ” kur domowych „” miałby pan „nioski ” znoszace zlote jaja dla tego miasta .

Max
9 lat temu

Ludzie weźcie się trochę ogarnijcie piszecie tutaj czy da sobie rade czy nie.To chore tego nie wie nikt.Bo patrząc i podsumowując to co zrobił Urbaniak a raczej czego nie zrobił to można stwierdzić że te zmiany były bardzo potrzebne dla naszego miasta. Wiadomo że łatwo pani Beacie nie będzie no ale jeśli nie ona to za jakiś czas był by może ktoś inny.Sami głosowaliście więc teraz macie po co narzekać z góry i zaraz krytykować i kogoś skreślać tak tylko Polak potrafi.

142
0
Napisz co o tym sądziszx