OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Mamy bilety do Cyrku Arena

Nowemu sezonowi towarzyszą wielkie zmiany, spektakle odbywają się pod nowym ogromnym niebiesko-białym namiotem o średnicy 32 metrów uszytym przez Włoską renomowaną firmę Scola Teloni. Nowoczesne oświetlenie, piękne kostiumy, najlepsi artyści, dobrze dobrana muzyka wszystko po to by program prezentowany przez cyrk Arena spotkał się z jeszcze większym uznaniem wśród nawet najbardziej wymagających widzów.

Spektakl odbędzie się 24 maja (sobota) o godzinie 17:00 obok stadionu żużlowego.

+

CYRK ARENA JEST JEDYNYM CYRKIEM W POLSCE, W KTÓRYM MOŻNA PODZIWIAĆ POKAZY DZIKICH ZWIERZĄT. LWY TYLKO W CYRKU ARENA- Tego nie można przegapić!

Tegoroczny program stworzony został z myślą dzieciach, młodzieży jak i dorosłych. Podczas spektaklu występują najlepsi artyści z: CZECZENI, ROSJI, UKRAINY, CZECH i POLSKI.

Program jest pełen atrakcji, można zobaczyć w nim: Ekwilibrystykę na wałkach, akrobacje pod kopułą cyrku na linie pionowej, duet akrobatyczny na trapezie(ramka), żonglerkę, hula-hop oraz jedyne w Polsce PERSZE- akrobacje na stalowych masztach, o dobrą zabawę pomiędzy występami artystów zadbają nasi Clowni z Ukrainy.
Jak na tradycyjny cyrk przystało nie zabraknie pokazów zwierząt.

5

Główną atrakcją sezonu jest pokaz 5 lwic i lwa, który zaprezentuje Tomas Ringel z Czech, ponadto zobaczymy: wielbłądy, kucyki, lamy, alpaki, kozy, osiołki oraz niezwykłe umiejętności wyższej szkoły jazdy konia rasy Andaluzja, który przy wskazówkach dyrektora cyrku Mirosława Złotorowicza zaprezentuje nam piękny pokaz.

Widowisko trwa 120 minut + 20 minutowa przerwa podczas, której można przejechać się na kucyku, wielbłądzie, skorzystać z dobrze zaopatrzonego w napoje i słodkości bufetu, skosztować watę cukrową i popcorn, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z naszym clownem.
Gwarantowane niezapomniane wrażenia. Cyrk odwiedzi w całym sezonie około 200 miast by jak największej ilości osób przedstawić niesamowity spektakl. Teraz i ty masz okazję!

Dodatkowe informacje dostępne na www.cyrk-arena.com oraz na Facebooku Cyrk Arena.

20

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM 2014

1. POWITANIE- PARADA BAJKOWYCH POSTACI
2. AKROBACJE NA LINIE PIONOWEJ
3. CLOWN ANDRZEJ REPRYZA POPCORN
4. EKWILIBRYSTYKA NA WAŁKACH
5. POKAZ ZWIERZĄT EGZOTYCZNYCH
6. CLOWN ANDRZEJ- MYŚLIWY I ZAJĄC
7. PERSZE- AKROBACJE NA MASZTACH
8. WYŻSZA SZKOŁA JAZDY KONNEJ
9. HIPNOTYZUJĄCY CLOWN ANDRZEJ
10. AKROBACJE NA TRAPEZIE- RAMKA
11. DYNAMICZNY POKAZ ŻONGLERKI
12. ZABAWNY DYRYGENT ANDRZEJ
13. POKAZ JEDYNYCH W POLSCE LWÓW
14. EWOLUCJE Z OBRĘCZAMI HULA-HOP
15. CLOWN ANDRZEJ NIESFORNA LAMPKA
16. NIEPOWTARZALNY POKAZ STÓJKARSKI
17.PARADA KOŃCOWA Z UDZIAŁEM ARTYSTÓW

KONKURS:

Mamy dla naszych widzów 5 podwójnych zaproszeń do cyrku. Spektakl odbędzie się 24 maja (sobota) o godzinie 17:00 obok stadionu żużlowego. By wygrać jedno z 5 zaproszeń należy mieć konto na Facebooku. Polubić nasz Fan-Page jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście 🙂 I czekać na pytanie konkursowe, które pojawi się punktualnie w czwartek o 21:00. Wygrają te osoby, które najszybciej odpowiedzą poprawnie na zadane pytanie.

 

8 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
pawel
odpowiada  Laus
6 lat temu
antycyrk
6 lat temu

Nie przeszkadza mi jak człowiek robi z siebie małpę, ale przeszkadza mi jak z małpy chce się na siłę zrobić człowieka.

Laus
odpowiada  pawel
6 lat temu

Widziałeś na własne oczy jak zwierzęta są maltretowane podczas tresury? Czy jest to legenda, powtarzana przez przeciwników cyrku? Jak widziałeś na własne oczy to chętnie poczytam Twoją relację, być może zmienię zdanie.

pawel
odpowiada  Laus
6 lat temu

a no wlasnie…. tylko szkoda ze nie wiesz jak zwierzeta cierpia podczas tresury. moze sobie zobacz.

all
6 lat temu

Gdzie ty pracujesz że masz cyrk w robicie?

Laus
6 lat temu

Dla mnie super sprawa. Jak komuś się nie podoba cyrk, to zwyczajnie niech tam się nie wybiera. Nikt na siłę nie będzie nikogo zaciągał w to zacne miejsce. Ja wybieram się z córką, będzie zachwycona.

Marek Radziszewski
odpowiada  Magda
6 lat temu
Magda
6 lat temu

Jaka jest cena biletu dla osoby dorosłej?

8
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x